تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۱:۰۶:۱۲
کد مطلب : 29585

عقیلی از افشاگری منصرف شد؟!

هادی عقیلی، مدافع تیم سپاهان قصد داشت پس از سفر تیم ملی در خصوص مسائل مختلف افشاگری کند اما از این اقدام پشیمان شد.

به گزارش عصر آبادان نقل از یک مقام آگاه، هادی عقیلی مدافع تیم سپاهان که از تیم ملی خط خورد و جدا شد، اعلام کرد، قصد دارد در این خصوص در یک برنامه‌‌ی تلویزیونی حاضرشود و در این خصوص افشاگری انجام دهد اما هادی عقیلی بنا به دلایل نامشخصی از این اقدام سرباز زد و قصد کرد که شرایط را دچار تغییراتی کند زیرا این بازیکن اعلام کرده قصد ندارد حرفی را در این خصوص مطرح کند و همه چیز را به زمان سپرده است و در این مورد صحبتی در خصوص کی‌روش ندارد که انجام دهد.

شایان ذکر است، از طرفی تیم سپاهان قصد از دست دادن این بازین را ندارد و حتی اعلام کردند که مذاکرات ابتدایی را با این بازیکن انجام می‌دهند و قصد این را که وی را حفظ کنند. گفتنی است، سپاهانی‌ها که پیش از این شرایط جدایی این بازیکن را مهیا کرده‌بودند، در حال حاضر از این اتفاق پشیمان شدند.

*مذاکره استقلال با کریم انصاری فرد

مذاکره‌ی آبی‌ها با کریم انصاری‌فرد جدی‌ شده است زیرا سرمربی آبی‌ها قرار است به کار خود ادامه دهد از مدت‌ها پیش خواستار حضور این بازیکن در تیم خود شده است و این در حالی است که این بازیکن از  تیم پرسپولیس نیز پیشنهاد دارد و حتی عنوان شده است که قصد دارد به اروپا برود و در یک کشور اروپایی فوتبال بازی کند، این در حالی است که امیر قلعه‌نویی خواستار این بازیکن است  زیرا در فصل گذشته وی از حضور یک مهاجم خوب و ایده‌آل محروم بود و قصد دارد گذشته را جبران کند و با حضور چند مهاجم ایده‌آل و آماده فصل را به صورت جدی و با انگیزه و امیدوار آغاز کند.

شایان ذکر است، امیر قلعه‌نویی از طریق دوستانش به کریم انصاری فرد پیغام داده است که در اسرع وقت با وی دیداری داشته باشد و به نوعی وی را دعوت کرده است.

*پیشنهاد سرتیم قطری به تیموریان رسید/هافبک آبی‌ها به لیگ قطر می‌رود؟

تیموریان با شرایطی خاص رو به رو شده است، زیرا در استقلال فصلی را سپری کرد که با انتقادات فراوانی روبه رو شد، از نظر مالی نیز به تمام بازیکنان این تیم برتری داشت اما این در حالی است که هافبک‌ آبی‌ها رابطه خوبی با قلعه‌نویی دارد و به مربی استقلال قول داد که پس از پایان جام جهانی شرایط استقلال را نیز مورد بررسی کامل قرار می‌دهد و از آن به راحتی نمی‌گذرد.

گفتنی است، این بازیکن، علاوه بر استقلال از سه تیم قطری پیشنهاد دریافت کرده است که این اتفاق در نوع خود جالب به نظر می‌رسد، این در حالی است که باشگاه استقلال نیز از این اتفاق مطلع شده است.

شایان ذکر است، وی همه‌چیز را به پایان جام‌جهانی موکول کرده است و هیچ پاسخی به تیم‌های خواهانش ارائه نمی‌دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران