تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۹:۴۹
کد مطلب : 66769
عضو مجلس خبرگان :

علی مطهری نشان داد خیلی آدم پرتی است/اظهارات او در راستای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بود/سخنان علی مطهری خدمت به انگلیس بود

نماینده مردم خورستان در مجلس خبرگان اظهار داشت:سخنان علی مطهری خدمت به انگلیس بود واین حداقل قضاوت و داوری ما در خصوص یک آدم غیرنرمال است و الا دیگر یک قضاوت بدبیانه تری در موردش نمی کنیم ولی اگر به این کارها ادامه داد باید جور دیگری در مورد او قضاوت کرد.

 

 

 

به  گزارش عصر آبادان ،  آیت الله محسن حیدری امام جمعه موقت اهواز در گفتگو با رهیاب  در خصوص  اظهارات  دیروز علی مطهری در مجلس  اظهار داشت: اعتباری به حرفهای یک آدم غیرعادی و غیرنرمال نمی تواند باشد حرفهای او هیچ وجاهت و جایگاهی ندارد.

وی ادامه داد:حرفهای او دهن کجی به امام امت است وی حرف هایی زد تا بهانه دست رسانه های بیگانه ب دهد تا نظام را بکوبند حرفهای او در خصوص مسجد اهل سنت در تهران و… در راستای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است.

 آیت الله محسن حیدری تاکید کرد:سخنان علی مطهری خدمت به انگلیس بود واین حداقل قضاوت و داوری ما در خصوص یک آدم غیرنرمال است و الا دیگر یک قضاوت بدبیانه تری در موردش نمی کنیم ولی اگر به این کارها ادامه داد باید جور دیگری در مورد او قضاوت کرد.

وی افزود:مطهری تعبیری که در مورد یوم الله ۹ دی به کار برد نشان دهنده این است که خیلی آدم پرتی است در کجای ۹ دی مردم از دو طرف  بیزاری جستند؟ موضع مردم در برابر فتنه گران و کسانی بود که در عاشورا هتک حرمت کردند مردم خواستار اعدام فتنه گران بودند ولی با تحریفی که مطهری انجام داد ضرورت تکریم و پاسداشت ۹ دی بیشتر برای ما مشخص شد.

امام جمعه موقت اهواز  تصریح کرد:همانگونه که اگر اصل انقلاب مرتب تکرار نشود احتمال دارد دشمنان انقلاب آن را تحریف کنند کمااینکه خیلی تلاش ها در این زمینه کردند ۹ دی هم یکی از ایام الله انقلاب و نظام است که اگر مدام یادآوری نشود و حقیقتش تبیین نشود خوف تحریفش از سوی جاهلان امثال همین ناطق غیرنرمال و افراد مغرض و مزدور وجود دارد.

 منبع: رهیاب