تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۵:۵۲
کد مطلب : 43072

علی کفاشیان از مدیرعامل شاهین بوشهر کتک خورد!

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر با علی کفاشیان دست به یقه شده و رئیس فدراسیون کتک هم خورده است.

 

به گزارش  عصر آبادان؛،مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر با علی کفاشیان دست به یقه شده و رئیس فدراسیون کتک هم خورده است.

 دیروز خبرهایی از راهروهای فدراسیون به گوش رسید که خبر از درگیری فیزیکی رئیس فدراسیون و مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر می داد.  مهرزاد رئیسی نژاد که مدیرعامل تیم دسته دویی شاهین بوشهر است دیروز درگیری شدیدی با علی کفاشیان داشته و البته کتک هم خورده است.

مهرزاد رئیسی‌نژاد مدیرعامل تیم دسته دویی شاهین بوشهر دیروز علی کفاشیان را در دفتر ریاست فدراسیون دیده و منابع خبری گزارش داده اند که بین این دو چند نفر میانجیگری کرده است تا توانسته اند آنها را از هم جدا کنند. نکته جالب این است که مدرک تحصیلی مدیرعامل شاهین لیسانس است و شغل اصلی‌اش وکیل پایه یک دادگستری‌ است و سه سال هم از سال ۸۵ تا ۸۸ مدیر اجرایی شاهین بوشهر بوده است.

شاهین بعد از سه فصل حضور در لیگ برتر ایران در فصل یازدهم به دسته اول لیگ ایران (لیگ آزادگان) سقوط کرد. سپس در فصل ۹۲-۱۳۹۱ به لیگ دسته دوم فوتبال ایران سقوط کرد تا وضعیت این تیم که زمانی ۴ گل ۴ گل به استقلال می زدو حسابی با الان فرق داشته باشد. شاهین وضعیت بحرانی دارد و البته یکی ازعواملی که رئیسی نژاد با کفاشیان گلاویز شده است نامه هایی بوده که به امضای مهدی محمد نبی علیه باشگاه شاهین از سوی فدراسیون صادر شده است و شاید اگر رئیسی نژاد دستش به نبی می رسید او را هم کتک می زد.

جالب این است که مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر،لیسانس دارد والبته شغل اصلی‌اش وکیل پایه یک دادگستری‌ است و  سه سال هم از سال ۸۵ تا ۸۸ مدیر اجرایی شاهین بوشهر بوده است. در هر حال کفاشیان برای بسته شدن قرار کی روش حسابی زیر فشار است و علاوه بر اینها وزیر ورزش و جوانان هم برای برکناری چند مدیر دیگر فدراسیون و سه مدیررده بالای فدراسیون فوتبال هم دستوراتی داده است. بر اساس خبرهایی که بدست سایت نود رسیده کفاشیان هر بار که به وزارتخانه مراجعه می کند، وزیر او را به حضور نمی پذیرد و گفته است تا مدیران از دید وزارت متخلف فدراسیون برکنار نشوند با کفاشیان دیدار نمی کند. در هر حال برخی مدیران فدراسیون فوتبال مثل آیت اللهی نایب رئیس اول و فریده شجاعی نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال، خیال استعفا ندارند و ادعا می کنند که کسی به آنها نگفته که سرکارشان نروند و حتی شجاعی گفته است که به وقتش حرفهایش را خواهد زد. همه این فشارها را به ماجرای کی روش هم اضافه کنید تا بدانید کفاشیان چه می کشد. دیروز چند روزنامه و سایت گمانه زنی کرده بودند که نبی همین هفته استعفا می دهد. البته ممکن است کفاشیان به وزارت پولتیک بزند و نبی را در جای دیگری از فدراسیون فوتبال به کار بگمارد تا آبها از آسیاب بیفتد. البته کفاشیان زرنگ تر از این حرفهاست اما در نهایت همه چیز به روزهای آینده بستگی دارد. یعنی ممکن است کفاشیان دیگران را به خاطر کی روش معامله کند؟