تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۶:۰۸
کد مطلب : 32241

“عهد” سردار در محل شهادت شهید جواد نوروزی

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گروه های تکفیری با تداوم این جنایات خبیث شان، بر اهداف شوم استکباری و اطاعت و فرمانبری از اتاق های فکر غربی و اسرائیلی و حمایت دلارهای نفتی صحه می گذارند

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سفر خود به سیستان و بلوچستان در جمع شاگردان شهید نوروزی در مدرسه شهید رجایی و اهالی روستای حیط از توابع شهرستان راسک گفت: دشمنان اسلام با انواع ترفند ها و حیل، عده ای را به جنایت و قتل انسان های بی گناه وادار کرده و به دنبال تفرقه و دشمنی میان امت واحده اسلامی هستند.

سردار نقدی، سیلی محکم  انقلاب اسلامی با استکبار را یادآور شده و اظهار داشت: دشمنان پس از شکست های تلخ خود در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در جنگ با لبنان و فلسطین؛ از رویارویی نظامی با جبهه  حق ناامید شده و به خوبی می داند که توان جنگ نظامی با امت واحده ی اسلام را ندارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به فعالیت های ضّد فرهنگی دشمنان علیه اسلام اشاره نموده و ادامه داد ۱۶۲ شبکه ماهواره ای فارسی زبان با هدف سست کردن ایمان و اعتقادات مردم به صورت شبانه روزی و سازماندهی شده فعالیت می کنند.

وی با اشاره به فعالیت گروه های تکفیری تصریح کرد: این جریانات که به بهانه اسلام و اختلاف در فتاوا، شیعیان را کافر معرفی کرده، حکم به قتل آنها داده و مرتکب جنایت و قتل انسان های بی گناه می شوند، جز دروغ چیزی نمی گویند چون کسی همچون مولوی شهید جنگی زهی شیعه نبود ولی به دست این جریان به شهادت رسید و تنها جرم این عالم مجاهد اهل سنت، مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار و آمریکا بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطرنشان کرد: گروه های تکفیری با تداوم جنایات خبیث شان، بر اهداف شوم استکباری و اطاعت و فرمانبری شان از اتاق های فکر غربی و اسرائیلی و حمایت دلارهای نفتی صحه می گذارند.

وی خطاب به دانش آموزان بیان کرد: دشمن با شما می جنگد چه شیعه باشید و چه سنّی. چرا که او از هدف اصلی شما که آزادی قدس شریف است می هراسد و ما امروز عهد می بندیم تا انتقام خون شهدای مان و تا آزادی فلسطین دست از مبارزه و قیام نکشیم.

سردار نقدی با تجلیل از معلم شهید “جواد نوروزی” که فروردین ماه امسال به دست عوامل استکبار به شهادت رسید؛ دانش آموزان این شهید را، به تلاش و کوشش برای علم آموزی و حفظ وحدت سفارش نموده و از خانواده این معلم شهید قدردانی کرد.