تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۸:۰۴
کد مطلب : 53084
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان:

عوامل خارج از زمین باعث شکست نفت شد

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: عواملی خارج از زمین باعث شد تا در این دیدار نتوانیم به حق خود برسیم و پیروز از زمین خارج شویم.

خبرگزاری فارس: عوامل خارج از زمین باعث شکست نفت شد

به گزارش عصر آبادان، هماد سامری دوشنبه شب پس از دیدار تیمش در هفته نخست رقابت‌های لیگ بر‌تر بسکتبال کشور در مقابل شهرداری گرگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: تیم گرگانی سابقه زیادی در لیگ بر‌تر دارد و بازیکنان این تیم چند فصل در کنار هم بازی کردند.

وی ادامه داد: مشخص است که با پنج اخطاره شدن و خروج سه بازیکن اصلی و تاثیر گذار ما از میدان روند تیمی ما افت می‌کند و این موضوع در کوار‌تر پایانی مشهود بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تصریح کرد: در مجموع برای نخستین تجربه نمایش درخشانی را از نماینده آبادان شاهد بودیم و با بدشانسی نتیجه را در وقت‌های اضافه واگذار کردیم.

سامری در خصوص علت افت محسوس این تیم را در کوار‌تر پایانی را قابل ذکر ندانست و خاطرنشان کرد: همگان مشاهده کردند که چه عواملی خارج از زمین مسابقه باعث شد تا متحمل این شکست شویم، اما تیم ما نیز ضعف‌هایی را داراست که در هفته‌های آتی سعی در برطرف کردن آنها خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ بر‌تر کشور میزبان تیم شهرداری گرگان بود که در وقت‌های معمول این دیدار دو تیم در عدد ۸۲ به تساوی رسیدند و سرانجام وقت‌های اضافه تیم شهرداری را به عدد ۹۴ رساند تا در مقابل امتیاز ۸۸ نماینده آبادان به برتری برسد.

این تیم هفته آینده در اصفهان و در چارچوب هفته دوم به مصاف تیم پمینا خواهد رفت.

منبع: فارس