تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۴ | ۲۰:۲۹:۳۱
کد مطلب : 101194

عکس/تولد نوزادی با یک سر اضافه روی شکم!

«تیم پزشکی بیمارستان میلاد کاشان، چند روز پیش،بعد از تولد نوزادی در اتاق زایمان بهت زده شدند. این نوزاد یک سر اضافه بر روی شکم خود داشت».

به نقل از تابناک با تو، خبر اینگونه منتشر شد: «تیم پزشکی بیمارستان میلاد کاشان، چند روز پیش،بعد از تولد نوزادی در اتاق زایمان بهت زده شدند. این نوزاد یک سر اضافه بر روی شکم خود داشت. »ولی بررسی ها در خصوص این خبر به نتیجه جز این خبر رسید.

در خبر منتشر شده این گونه آمده بود: این نوزاد از مادری ۲۲ ساله متولد شد. خانواده این نوزاد ساکن روستای «کاغذی» در نزدیکی «ابوزید آباد» این شهرستان هستند.

و اما پیگیری ها از بیمارستان میلاد کاشان به این جمله ختم شد :« این خبر کذب محض است.  نوزادی با این شرایط در کشوری دیگر چند ماهی پیش متولد شده است، ما چنین تولدی در بیمارستان میلاد نداشتیم».

عکس زیر مربوط به تولد نوزادی با این شرایط در کشور هند است. این نوزاد  در هند متولد شده است که روی شکمش هم یک سر دارد. جالب است گفته شود در خبر اصلی و حقیقی تولد چنین  نوزاد که دختر نیز است  مادر وی نیز  زنی ۲۲ ساله به نام آملکا بایروا  از اهالی یکی از  روستاهای هند، است.

پس از تولد، این نوزاد برای دریافت خدمات پزشکی به بیمارستان “جی‌کی لون” در جیپور اعزام شد.
هم‌اکنون نیز پزشکان این نوزاد دختر را تحت مراقبت‌های ویژه قرار داده‌اند تا پس از تثبیت وضعیت فیزیکی و بهتر شدن شرایط او، سر دیگر را از شکمش جدا کنند.

انتهای پیام/ن