تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۱:۱۵
کد مطلب : 117923

عکسی قدیمی از «باراک اوباما» با دشداشه!

مجری معروف یک شبکه آمریکایی رئیس جمهور آمریکا را به کم کاری در مبارزه با داعش متهم کرد و دلیل آن را دلبستگی وی به دین اسلام عنوان کرد!

به نقل از ابناء؛ «بیل اُوریلی» مجری معروف و جنجالی فاکس نیوز با انتشار عکسی قدیمی از «باراک اوباما» در لباس مسلمانان (دشداشه) به وی حمله کرد.

وی؛ رئیس جمهور آمریکا را به کم کاری در مبارزه با تروریست ها متهم کرد و مدعی شد اوباما به دلیل رابطه عاطفی عمیقی که  با اسلام دارد از اقدامات مؤثر علیه تروریست‌ها پرهیز می‌کند.

گفته شده که این عکس‌ها مربوط به اوایل دهه ۹۰ میلادی بوده که اوباما در مراسم ازدواج برادر ناتنی خود در ایالت مریلند شرکت کرده است.

باراک اوباما با دشداشه

به گفته اُوریلی اینکه دولت اوباما اجازه می‌دهد گروه داعش دست به کشتار هزاران نفر از مردم در کشورهای مختلف می‌زند بزرگترین شکست این دولت است.

مجری فاکس نیوز می‌گوید اوباما به اسلام دلبستگی دارد و همین موجب می‌شود که اقدامی علیه داعش انجام ندهد.

سال گذشته «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریکا و «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه سابق وی اعلام کرده بودند که داعش مخلوق واشنگتن و متحدان منطقه‌ای آنها است.

همچنین خلبانان نیروی هوایی ارتش آمریکا که به تازگی از جنگ با داعش بازگشته‌اند، گفته‌اند که به دستور دولت اوباما از ۷۵ درصد حملات به مواضع داعش در عراق جلوگیری شده است. به گفته خلبانان، بهانه اوباما در جلوگیری از حمله به داعش، مرگ غیرنظامیان و خسارت‌های جانبی بوده است! ‌

رئیس جمهور آمریکا در حالی کشتار غیرنظامیان و وارد شدن خسارات جانبی را بهانه توقف حمله به داعش کرده است که طی سال‌های جاری هزاران نفر با دستور و یا چراغ سبز او در سوریه، لیبی، یمن و افغانستان به خاک و خون کشیده شده‌اند و این کشتار همچنان ادامه دارد.

تاکنون منابع رسمی و رسانه‌ای عراقی و سوری‌ بار‌ها در مورد حمایت‌های پشت پرده آمریکا از داعش خبرهای مستند زیادی را گزارش کرده‌اند.

به عقیده بسیاری اوباما حامی اصلی داعش است و از طریق این گروه تروریستی می‌خواهد شکاف‌های مذهبی و قومیتی در منطقه را نهادینه کند.

 

انتهای پیام/