تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۹:۴۳
کد مطلب : 37444

عکس / ادای احترام جلاد به قصاب

نمایی که پیش رو دارید،در زمستان سال ۱۳۹۲ و در مزرعه ی «سیکامور» واقع در نزدیکی شهرکِ صهیونیست نشین «اسدیروت» در اراضی فلسطین اشغالی به ثبت رسیده است.

 نمایی که پیش رو دارید،در زمستان سال ۱۳۹۲ و در مزرعه ی «سیکامور» واقع در نزدیکی شهرکِ صهیونیست نشین «اسدیروت» در اراضی فلسطین اشغالی به ثبت رسیده است. مقاماتِ رژیم صهیونیستی در کنار گورِ «آریل ساموئل مردخای شرایبر»(معروف به «آریل شارون») جمع شده اند تا به او ادای احترام کنند. در تصویر، «موشه یاعالون» (در میان صهیونیست ها، معروف به «بوگی») وزیر جنگِ «رژیمِ تل آویو» و جلاد «غزه» در حال گذاشتن حلقه ی گل بر گورِ «قصابِ صبرا و شتیلا» دیده می شود.
«آریل ساموئل مردخای شرایبر»(معروف به «آریل شارون») به تاریخ ۶ اسفند ۱۳۰۶ شمسی در در فلسطین اشغالی متولد شد. پدرش از یهودیان مهاجرِ روسی بود. او تا زمان مرگش در ۲۱ دی ۱۳۹۲ شمسی، توانست در زمینه کشتار فلسطینیان، بالاترین رکورد را به نام خود ثبت کند.
«موشه یاعالون» (در میان صهیونیست ها، معروف به «بوگی»)به تاریخ ۳ تیر ۱۳۲۹ شمسی در در فلسطین اشغالی متولد شد.او که امروز، وزارتِ جنگ رژیم صهیونیستی را بر عهده دارد، در جنگی که طی هفته های گذشته، علیه مردمِ «غزه» رهبری کرده است، توانست رکورد های جدیدی در زمینه کشتار فلسطینیان را به نام خود ثبت کند. از جمله:
کشتن ۲۰۰ فلسطینی در یک روز
کشتن ۴۰۰ کودک در ۲۵ روز

عکس / ادای احترام جلاد به قصاب