تاریخ انتشار خبر: ۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۹:۵۱
کد مطلب : 91987

عکس/ اعدام سارقان مسلح در مشهد

۳ سارق مسلح که دست به سرقت های خشن در سطح شهر مشهد زده بودند ، صبح امروز در تقاطع خیابان مسلم در منطقه گازشرقی و در ملاء عام به دار مجازات آویخته شدند.

محکومان این پرونده که سال ۱۳۹۰ در مشهد دستگیر شدند به ارتکاب ۱۹ فقره سرقت به عنف اعتراف کردند که ۱۳ فقره آن مسلحانه بوده و در جریان اقدامات خشن خود یکی از طلافروشان را در خیابان مسلم مشهد به قتل رساندند و فرد دیگر را نیز هنگام ارتکاب جرم با شلیک گلوله مجروح کردند. محکومان این پرونده که سال ۱۳۹۰ در مشهد دستگیر شدند به ارتکاب ۱۹ فقره سرقت به عنف اعتراف کردند که ۱۳ فقره آن مسلحانه بوده و در جریان اقدامات خشن خود یکی از طلافروشان را در خیابان مسلم مشهد به قتل رساندند و فرد دیگر را نیز هنگام ارتکاب جرم با شلیک گلوله مجروح کردند.
در بازرسی از مخفیگاه و خودروی سارقان مسلح، چندین قبضه سلاح جنگی، نارنجک های دست ساز، کمربند انفجاری، بمب های صوتی، شوکر، لوازم تغییر چهره و … کشف شد و در یکی از سرقت های مخوف خود کمربندهای انفجاری کنترل از راه دور را به کمر یک طلافروش بستند و بدین ترتیب با گروگان گرفتن اعضای خانواده وی و شکنجه فرزندانش او را مجبور کردند تا طلاهای مغازه اش را برای آنان بیاورد و سپس پسر طلافروش را به صندوق عقب پراید انداختند و در منطقه دیگری از شهر رها کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران