تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۴:۴۰
کد مطلب : 45714
در پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر آبادان

عیدانی ؛ رئیس جدید شورای اسلامی شهر آبادان شد

عصر آبادان : در پنجمین جلسه از انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر آبادان حمید حنظل عیدانی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر آبادان انتخاب شد.

13921213000145_PhotoA

به گزارش عصر آبادان به نقل از فارس ، پس از کش و قوس‌های فراوان بر سر انتخاب هیئت رئیسه جدید که منجر به بی‌نتیجه ماندن برگزاری چهار جلسه در این ارتباط شد، بالاخره در پنجمین جلسه که امروز و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و معاون فنی و عمرانی وی، یازده عضو شورای شهر و خبرنگاران در محل سرسرای اجتماعات این شورا برگزار شد هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر انتخاب و معرفی شدند.

در این انتخابات حمید حنظل عیدانی با ۸ رای به عنوان رئیس شورا، شجاع زویدات با ۸ رای به عنوان نائب رئیس، جاسم ثامری با ۸ رای به عنوان سخنگو، زینب حیاوی با ۹ رای به عنوان خزانه دار، مریم نصاری با ۸ رای به عنوانمنشی اول و زینب حیاوی با ۸ رای به عنوان منشی دوم انتخاب شدند.

رئیس پیشین شورای اسلامی شهر آبادان در این جلسه با قدردانی از حضور نمایندگان دولت و خبرنگاران در جلسه گفت: نتیجه انتخابات امروز حاصل تفکر و انتخاب تمامی اعضا شورای شهر است که برای همه ما قابل احترام است.

فرشید بهشتی افزود: کار شورا کاری جمعی است که متکی به فرد نیست و هر تصمیمی که در این میان گرفته می‌شود تمامی اعضا در آن دخیل هستند.

وی اظهار کرد: در تمامی طول مدتی که چهار جلسه پیشین برای انتخاباب هیئت رئیسه جدید که بی‌نتیجه ماند تمامی اعضا به امور مردم رسیدگی می‌کردند و فعالیت آنان جاری و ساری بود.

وی تصریح کرد: در طول مدت یکسال گذشته کارهایی با همکاری و همراهی تمامی اعضا برای رفاه حال شهروندان خوب و فهیم آبادانی انجام شد و اگر نقصانی وجود داشت از تمامی آنان عذر خواهی می‌کنم.

وی با تبریک انتخاب هیئت رئیسه جدید و آرزوی موفقیت برای آنان یادآور شد: تمامی اعضا همچون گذشته در کنار یکدیگر برای رفع مشکلات شهروندان در حد توان تلاش خواهند کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان نیز در این جلسه ضمن تبریک انتخاب هیئت رئیسه جدید شورای شهر گفت: من همچنان در مخالفت خود بر انتخاب هیئت رئیسه جدید باقی خواهم ماند.

سمیرا کردی‌زاده افزود: امروز به خاطر مردم و احترام به رای آنان در این جلسه شرکت کردم.

وی اظهار کرد: به موضوع اکثریت و اقلیت در شورا اعتقادی ندارم و به شخصه به دنبال انجام امور مردم هستم.

وی تصریح کرد: هیچ کس نمی‌تواند به بهانه اقلیت و یا در اکثریت بودن مانع از کار کسی بشود همه اعضا باید بر اساس وظیفه خود برای خدمات‌رسانی مطلوب و بهتر به شهروندان تلاش کنند.

وی یادآور شد: رفتار حرفه‌ای و سیاسی در اینجا مشخص می‌شود، پس به دور از هر گونه جناح بندی و گروه بندی کارهای در خور شأن مردم و در راستای پیشرفت و آبادانی شهر انجام شود