تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۳:۴۰:۲۲
کد مطلب : 26107

غربت شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان+تصاویر / مسئولان پاسخ دهند!

وضعیت زیارتگاه شهدای گمنامی که در دانشگاه آزاد به خاک سپرده شده اند ، به هیچ وجه در شأن وجود مبارک شان نیست و همت جهادی مدیران دانشگاه را می طلبد.

به گزارش عصر آبادان ، چند روز از اولین سالگرد خاکسپاری فرزندان روح الله و شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان می گذرد.

اگرچه اقدام مسئولان برای خاکسپاری این آلاله های بی نشان در این مکان ، خود نشان از ارزش گذاری آنان به درجه رفیع شهدای گمنام داشته و جای تقدیر فراوان دارد اما آنچه بعد از گذشت این مدت دل آدم را به درد می آورد بی توجهی به ساخت یک یادمان در شأن آنهاست.

در حالی که در دانشگاهی چون آزاد اسلامی به توفیق رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز به روز به ساختمان های بزرگ و اماکن آموزشی افزوده می شود که اتفاقاً خوب است و امیدواریم توسعه یابد ، در کنار این همه پروژه های عمرانی و ساختمانی ، ساخت یک یادمان که زحمت و بار چندانی برای این دانشگاه ندارد و تنها و تنها همت و عرق ارزشمداری مدیران را می طلبد،صورت نگرفته است.

البته باید یادآور شد که همین یادمان موجود و مراسم سالگردی که برگزار شد  محصول تلاش های طاقت فرسای فرزندان معنوی امام خامنه ای در بسیج دانشجویی است و شاید اگر زحمات خالصانه و شبانه روزی و پیگیری و تعهد این عزیزان نبود ، شرایط امروزی نیز وجود نداشت.

از مدیریت دانشگاه آزاد آبادان انتظار می رود با در نظرگرفتن حرمت شهدایی که میهمان فضای مقدس دانشگاه هستند ، ترتیبی اتخاذ کنند تا  ساخت یادمان کسانی که آزادی وعزت امروزمان را مدیون مبارک شان هستیم، در اولویت امورعمرانی قرار گیرد تا بیش از این شرمنده شهدا و مادران همیشه داغدارشان نباشیم.

شهدای گمنام آبادان (3)  شهدای گمنام آبادان (1) شهدای گمنام آبادان (2)

شهدای گمنام آبادان

 1. بنده خدا می‌گه:

  با سلام اقدام دیگری که از نظر بنده مظلومیت بیشتری از نداشتن سا ختمان مجلل یادمان جهت این قهرمانان بی ادعا بدنبال دارد اقدام به بستن استیج به نحوی که سایر راهها بسته والزاما جهت ورود وخروج میبایست از داخل یادمان عبور کردو انگار که هیچکس علاقه ا ی به زیارت ندارد ودانشجوها را به زور می خواهند مجبور به این کار کنند وای کاش قبل از انجام هر اقدامی ابتدا کمی تامل می شد وکارها خارج از لجبازی با نیت رضای خدا واگاهانه انجام می پذیرفت

 2. دوست انقلابی می‌گه:

  سلام ” دوست ” ، بنده هم بسیجی هستم و این برای بنده یک افتخار است.
  یه مطلبی رو لازم دونستم که بگم که شهدای گمنام ما واقعا غریبا ….
  می دونی چرا …….
  مطالب شهدای گمنام به ارشیو “عصرابادان ” انتقال داده شد در حالی که هنوز یک هفته نگذشته از ثبت مطلب ………..

 3. دوست می‌گه:

  سلام خداییش راست میگه جای یادواره و صحبت های اقای رائفی پور ک اصلا ربطی به یادواره و یاد شهدا نداره بودجه رو خرج این کار میکردن!!!!!!!!!!!!!!صرفا جهت اطلاع بچه بسیجیاااااااااااااااااااااا

 4. دوست انقلابی می‌گه:

  متأسفانه بچه های بسیج دانشجویی هم کم کاری می کنند،می تونستند بجایی که از آقای رائفی پور دعوت کنند، به این یادمان برسند و یه یادواره ساده ولی زیبا برگزار کنند ، مگه ما تو این شهر راوی ، رزمنده ، سخنرانِ خوب نداریم ؟؟؟؟

 5. دوست می‌گه:

  عصرابادان خوب اومدی
  ولی بالا غیرتن حالا که اومدی تا انتهاش برو
  البته دانشگاه شاید هزینه داده ولی صرف برنامهای دیگه ای شده
  ازیسیج دانشجوی خداتشکرمیکنم برای این اقدام انقلابیش

 6. ابراهیم می‌گه:

  گر بر سرم ببارد باران غصه و غم دستی نهم به زانو گویم که یاابالفضل (ع)

 7. علوی می‌گه:

  شهدا شرمنده ایم