تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آذر, ۱۳۹۴ | ۰۹:۵۴:۱۰
کد مطلب : 104192

فائزه‌ هاشمی: نمره دینی‌ام ۴ بود

فائزه هاشمی رفسنجانی می گوید که اگر پدرش(آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) تجدید فراش کند عکس‌العملش خطرناک خواهد بود!

فائزه‌ هاشمی

 فائزه هاشمی رفسنجانی می گوید که اگر پدرش(آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) تجدید فراش کند عکس‌العملش خطرناک خواهد بود!

فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگویی متفاوت و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر پدرتان(آیت‌الله هاشمی) بخواهند دوباره تجدید فراش کنند، شما چه عکس‌العملی نشان می‌دهید؟ گفته است: اولاً که ایشان چنین کاری نمی‌کنند و هیچ‌وقت هم خوشبختانه دنبال چنین چیزهایی نبوده‌اند. اما حتما عکس‌العمل‌مان چیز خوبی نخواهد بود! حتی ممکن است “خطرناک” هم باشد!

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره خاطراتش از مدرسه رفتن می‌گوید که و همین امر باعث شده است که “حرص” آیت آلله هاشمی رفسنجانی در بیاید. فائزه هاشمی می‌گوید: بابا  بابا حرصش گرفت که حالا چرا نمره دینی‌ات ۴ شد؟! ریاضی را ۴ می‌شدی! تو آبروی من را آنجا بردی! بالاخره همه آنجا مرا می‌شناختند و می‌دانستند دختر آقای هاشمی‌ام.

فائزه هاشمی در پاسخ به این سوال که چقدر از  موقعیت‌تان سوءاستفاده کرده‌اید، ابتدا اینگونه پاسخ می‌دهد که معمولاً سوءاستفاده نکرده‌ام. با این حال وی در ادامه می‌گوید: یکی دوباری که ماموران راهنمایی رانندگی(به علت تخلف رانندگی) گیر داده بودند ماشینم را توقیف کنند، این طور مواقع خودم را معرفی کرده‌ام تا ماشین توقیف نشود!

وی در بخش دیگری از اظهارات خود درباره عفت مرعشی(همسر آیت‌الله هاشمی و مادر فائزه) می‌گوید که خیلی از ویژگی‌هایش به مادرش رفته و ارث و ژن ایشان به وی رسیده است.

فائزه هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که شما دست بزن هم دارید؟ می‌گوید: گاهی آره!خیلی کم البته.

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌گوید در  انتخابات مجلس ششم که رای نیاورد، “دلگیر” شده است.

وی در ادامه این گفت‌وگو درباره سیاست‌های خود در سیاست می‌گوید که “من کلا سیاستم درهای باز است!”   فائزه هاشمی برای اثبات سیاست درهای باز خود از ماشینش کمک  می‌گیرد و می‌گوید: اگر ببینید شیشه‌های ماشینم همیشه یک مقدار پایین است. اکثرا ماشینم قفل نیست. پنجره خانه‌مان همیشه باز است. در خانه‌مان قفل نیست. در دفترم در دانشگاه قفل نیست. همه جا من سیاست در‌های باز دارم! اعتقادی به بستن ندارم.

خبرنگار روزنامه آرمان که این روزها در برخی محافل به روزنامه خانوادگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شهرت یافته، پس از شنیدن مثال اثبات‌کننده سیاست درهای باز فائزه هاشمی رفسنجانی بلافاصله متقاعد شده و می‌گوید که “من همینجا به شما رای می‌دهم! می‌توانید روی یک رای من حساب کنید!”

فائزه هاشمی رفسنجانی نیز از موفقیت خود و بویژه اثبات سیاست‌ درهای بازش در عالم سیاست از طریق نشان دادن شیشه “یک مقدار پایین” ماشینش خوشحال شده و خطاب به خبرنگار تاکید می‌کند: پس توانستم رای شما را جذب کنم! (می‌خندد) تبلیغاتم مثبت بود پس!

منبع: تسنیم