تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۴:۲۹
کد مطلب : 51968

فاجعه هفت در شب های عزاداری سیدالشهدا(ع)/دعوت از کارگردانی که نه دشمن را قبول دارد و نه آبرو!

تهمینه میلانی که خود نیز از دعوتش به پرمخاطب ترین برنامه سینما در تلویزیون متعجب بود در اظهاراتی وقیحانه دشمن را یک افسانه و مهاجم بودن فرهنگ غرب را مردود دانست.

 

 

به گزارش عصر آبادان ،در حالی که انتظار می رفت به مناسبت ایام عزاداری سالارشهیدان حضرت سیدالشهدا(ع)برنامه تلوزیونی هقت مانند سایر برنامه های سیما تغییراتی در محتوای برنامه برای همسان سازی با عزاداری مردم سراسر کشور داشته باشد متاسفانه با دعوت  ازیک کارگردان نه چندان خوش سابقه تبدیل به محفلی  برای اظهار عقده های چندین ساله خانم کارگردان شد.

تهمینه میلانی که خود نیز از دعوتش به پرمخاطب ترین برنامه سینما در تلوزیون متعجب بود در اظهاراتی وقیحانه دشمن را یک افسانه و مهاجم بودن فرهنگ غرب را مردود دانست.

وی که در تمام فیلم هایش تلاش برای به تصویر کشیدن فضایی فمینیستی را در الویت قرار می دهد سیاه نمایی را مردود دانست و صرف پرداخت به معضل را برای ساخت فیلم بدون در نظر گرفتن پیام و آموزش کافی دانست.

تهمینه میلانی در خصوص تلاش برخی فستیوال های غربی برای سیاه نمایی وضعیت کشورمان نیز اظهار داشت:مگر آن ها بیکار هستند که به ما توجه کنند یا دنبال سیاه نمایی وضعیت کشور ما باشند!!

این کارگردان زن سینما در اظهاراتی دیگر گفت: من با کلمه آبرو مشکل دارم و باید مفهوم آن عوض شود چرا مثلا شخصی که توسط محارم به او تجاوز شده وقتی چنین کلمه ای در باره اش به کار می رود در آینده عکس العمل نشان خواهد داد!

اینکه علت دعوت از این کارگردان با سابقه قبلی دقیقا چه بوده است روشن نیست ولی آنچه که بدیهی است تلوزیون جمهوری اسلامی ایران در این برنامه دقایقی تبدیل به تریبون شبکه های تلوزیونی بی بی سی و صدای آمریکا شد.

گفتنی است در دقایقی از این برنامه مریلا زارعی که دلیل ایفای چند نقش ارزشی طی یکسال گذشته جایگاه متفاوتی در میان اقشار مختلف جامعه پیدا کرده است برای تمجید از اقدامات میلانی به روی خط آورده شد که این اقدام نیز می تواند در جای خود قابل تامل باشد.

 

منبع: رهیاب نیوز