تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۹:۵۲
کد مطلب : 80923

فارغ‌التحصیلان داعش درپادگان”بغدادی”+تصاویر

گروهک تروریستی داعش، تصاویری را از دوره‌های آموزشی و مانورهای نظامی فارغ‌التحصیلان پادگان “ابو‌عمر بغدادی” به نمایش گذاشت.

همانا آنان از راحت طلبانن !!!سایت جبهه جهانی مستضعفین خبر داد: گروهک تروریستی داعش، تصاویری را از فارغ‌التحصیلان خود در پادگان “ابو‌عمر بغدادی” منتشر کرد.

سایت روزنامه “صدی” در این‌باره گزارش داد؛ دفتر اطلاع‌رسانی وابسته به داعش در ایالت کرکوک، تصاویری را از دوره‌های آموزشی و مانورهای نظامی فارغ‌التحصیلان پادگان “ابو‌عمر بغدادی” در صفحه توییتر خود به نمایش گذاشت.

گفتنی است ابو‌عمر بغدادی از نیروهای امنیتی “صدام حسین” که در سال ۱۹۸۵ پس از آشنایی با تفکرات گروهک تروریستی القاعده، ارتش را ترک و با سران این گروهک بیعت کرد.

تروریست‌های داعش که این روزها به شکست خود در مناطق مختلف عراق و سوریه اعتراف کرده‌اند؛ تلاش می‌کنند با جذب نیروهای تازه نفس و انجام عملیات‌های انتحاری و کارگذاری تله‌های انفجاری روند شکست‌های خود را کند کنند.

چندی پیش نیز دفتر رسانه داعش در ایالت رقه، با انتشار ویدئویی با نام “آموزشگاه بچه شیرهای فاروق”، مراحل آموزش دفاعی و نظامی کودکان داعشی را به نمایش گذاشت.

در ادامه روند جذب نیرو در داعش  فارغ‌التحصیلان گروهان “ابو مجاهد اردنی”نیز چندی پیش با برگزاری مانوری در الانبار عراق با ابوبکر‌ بغدادی، خلیفه خودخوانده داعش بیعت کردند.

داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

منبع: فارس