تاریخ انتشار خبر: ۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۳:۵۹
کد مطلب : 61589
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان:

فتنه معیاری است که مرز انقلاب با اجانب را تعیین می کند/فتنه خیانتی است که از ذهن مردم پاک نخواهد شد

عصر آبادان :هرمسئله ای که به انگیزه های انقلابی و دینی مردم گره خورده باشد قطعا ماندگار خواهد بود کما اینکه بعد از گذشت چند دهه از انقلاب در امروز هم با همان طراوت همیشگی باقیمانده است و حماسه ۹ دی شعله وشعبه ای از همان خیزش هایی بود که مردم ما نشان دادند .

به گزارش عصر آبادان به نقل از اهواز نوین:حجت‌الاسلام محمدحسین بلک، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان  در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص رمز ماندگاری حماسه نه دی اظهار کرد: بزرگترین رمز ماندگاری حماسه نه دی این است که حماسه ای از درون خود ملت بود.

حجت‌الاسلام محمدحسین بلک عنوان کرد:هرمسئله ای که به انگیزه های انقلابی و دینی مردم گره خورده باشد قطعا ماندگار خواهد بود کما اینکه بعد از گذشت چند دهه از انقلاب  امروز هم با همان طراوت همیشگی باقیمانده است و حماسه ۹ دی شعله وشعبه ای از همان خیزش هایی بود که مردم ما نشان دادند .

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان افزود:مردم در هر لحظه ای که انقلابشان اقتضا کند برای هر گونه حمایت و حراست از آن حاضرند ولی اینکه چرا عده ای تعمدا قصد کمرنگ نشان دادن این حماسه را دارند قطعا از روی فتنه گری است.

وی تصریح کرد: فتنه یکی از معیارها و میزان هایی است که مرز انقلاب و ارزش هایش را با اجانب و اغیار تعیین کرده است و به فراموشی سپردن این موضوع از طرف کسانی که خواهان این امر هستند برای آن است که این مرزها را پاک کرده باشند .

حجت‌الاسلام بلک تاکید کرد: اما آنها بدانند با آگاهی و بصیرتی که مردم عزیزمان داشتند هیچ گاه آثار بد فتنه را فراموش نخواهند کرد و این را بسان یک خیانتی نسبت به انقلاب اسلامی تلقی می کنند که قابل فراموشی نیست و همچنین خیانتی هرگز از تاریخ و ذهن مردم پاک نخواهد شد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گفت:عبرتهایی که می شود از حماسه ۹ دی گرفت این است که همیشه هوشیار باشیم و بدانیم که انقلاب ما در هر شرایطی از شر توطئه هاو بدخواهی های دشمن در امان نیست ، و درس عبرت دیگر حماسه نه دی برای پدید آورندگان و حمایت کنندگان این فتنه این است که هیچ وقت به خواسته خود که در حقیقت شنا کردن بر خلاف جریان توفنده ملت است نخواهد رسید. حماسه نه دی پاسخ مردم به فتنه گرانی بود که خواهان شنا کردن برخلاف جهت جریان ملت بودند.