تاریخ انتشار خبر: ۴ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۳:۰۲
کد مطلب : 69556

فدراسیون فوتبال دوباره جریمه شد

فدراسیون فوتبال ایران به خاطر تخلفی که در دیدار تیم ملی مقابل امارات انجام داد دو هزار دلار دیگر جریمه شد.

فدراسیون فوتبال ایران به خاطر تخلفی که در دیدار تیم ملی مقابل امارات انجام داد دو هزار دلار دیگر جریمه شد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) آرای صادره اخیر خود در خصوص پرونده‌های مسابقات فوتبال جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا را اعلام کرد که بر این اساس فدراسیون فوتبال ایران به دلیل تأخیر در ورود به ورزشگاه محل بازی ایران و امارات در دور آخر از مرحله گروهی و دیرکرد در ارائه لیست بازیکنانش به پرداخت جریمه نقدی ۲ هزار دلاری محکوم شد.

پیش از این فدراسیون فوتبال ایران به خاطر دیرکرد در تأیید اسامی بازیکنان برای دیدار ایران و قطر در مرحله گروهی شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا از سوی مسئولان کمیته انضباطی فیفا هشداری دریافت کرده بود. همچنین کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان به دلیل مصاحبه تند علیه داوری بعد از بازی ایران و بحرین در مرحله گروهی سه هزار دلار جریمه شده بود.

در کنار اینها فدراسیون فوتبال ایران هم به پرداخت پنج هزار دلار جریمه نقدی به دلیل لبا‌س‌های تأیید نشده محکوم و مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی هم به خاطر خطایی که در دیدار ایران و بحرین مرتکب شد دو هزار دلار جریمه شده بود.

به گزارش تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته (جمعه) در حالی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا در ضربات پنالتی مغلوب عراق شد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت که بازی دو تیم در وقت‌های قانونی و اضافه با نتیجه تساوی ۳ بر ۳ خاتمه یافته بود.

منبع: تسنیم