تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۷:۱۵
کد مطلب : 41353
روایت نودی رهیاب از نود

فردوسی پور نماینده اهواز را در۹۰ به توپ بست!

عضو شورای شهر اهواز هم او را تایید می کند تا اینجا توپ را عادل تا پشت هیجده نماینده اهواز با پاسکاری خوب با هدایت ممبینی می آورد و حالا وقت گل برتر هفته است! با اینکه مسابقه دیشب نود بهترین گل هفته بود و ۶ گزینه نداشت اما او خودش شماره ۷ را فرستاد یعنی گلی که قرار بود به سیدشریف بزند.

 

به گزارش  عصر آبادان ،پخش کلیپی در مورد خشکی زاینده رود در هفته گذشته از برنامه نود موجب شد تا  نماینده مردم اهواز موضع گیری شدیدی علیه صداو سیما و مجری  برنامه ۹۰ داشته باشد سید شریف حسینی با بیان اینکه” حرکت ۹۰، سیاسی و در جهت انتقال آب کارون بود” از صدا و سیما و عادل فردوسی پور خواست تا  عذرخواهی کند.

سید شریف حسینی رئیس کمیته فوتسال و فوتبال مجلس در واکنش به آیتم مربوط به خشکی زاینده رود  گفت: برنامه نود در اقدامی خلاف قانون، اخلاق و عرف؛ همه اصول حرفه ای و پرنسیب های استاندارد رسانه ای را زیر پا گذاشت و با زشت ترین فرم ممکن آنتن خود را در اختیار تبلیغات سیاسی زشتی قرار داد که حاضر است مردم سرزمین تشنه خوزستان و چهارمحال در جهنمی سوزان و غیرقابل سکونت زندگی کنند اما آبی که امروز گنجی بی بدیل و نجات بخش است در کانال زاینده رود جاری شود و چند مرغابی در آن آبتنی کنند و مردم اصفهان در کنار آن تفریح کنند.

وی عنوان کرد: عادل فردوسی‌پور و آقای ضرغامی باید بابت پخش چنین کلیپی از تریبون برنامه نود که موجب ناراحتی مردم خوزستان شده است، عذرخواهی کنند.

و حالا دوشنبه رسیده بود و حتما اقای نماینده هم پای گیرنده دیجیتال خود منتظر عذرخواهی عادل فردوسی پور نشسته است مهمان برنامه هدایت ممبینی؛ داور و عضو شورای شهر اهواز است عادل با انتخاب او به عنوان کارشناس این هفته داوری می خواهد از دل خوزستانی ها دربیاورد هدایت می گوید نمایندگان باید نماینده همه مردم باشند نه یک منطقه خاص و این یعنی عادل خان ما با تو هستیم نه نماینده ها…!

فردوسی پور هم با دفاع از پخش کلیپ در مورد زاینده رود می گوید ما حرفی از کارون نزدیم و چیزی از انتقال آب نگفتیم او می گوید هدفش تنها جلب توجه مسئولان کشور برای مسائل محیط زیستی و خشکی زاینده رود بوده است همان طور که پیش از این نیز وی به وضع هوای بد خوزستان و مسئله ریزگردها در اهواز اشاره کرده و خواستار حل و فصل این مشکل شده بود.

عضو شورای شهر اهواز هم او را تایید می کند تا اینجا توپ را عادل تا پشت هیجده نماینده اهواز با پاسکاری خوب با هدایت ممبینی می آورد و حالا وقت گل برتر هفته است! با اینکه مسابقه دیشب نود بهترین گل هفته بود و ۶ گزینه نداشت اما او خودش شماره ۷ را فرستاد یعنی گلی که قرار بود به سیدشریف بزند.

کلیپی در مورد کارون قرار است پخش شود اول ویسی سرمربی استقلال خوزستان آنقدر ناراحت است که او هر طوری شده روی آنتن شبکه سه می آید خب برنامه زنده این حرفها را هم دارد و معذرت خواهی عادل فردوسی پور شرایط را برای پخش کلیپی برای کارون آمده می کند قایقی رو کارون پیر در حال حرکت است و شعر خوانی سه هوادار فولاد و خوزستان برزیلته در حال خواندن است.

عادل دارد خودش را آماده گل هفته می کند کارون جای خودش را به آلودگی شدید هوا در بازی لیگ در اهواز می دهد چند تماشاگر گلایه می کنند و حالا دوربین نود با سیدشریف حسینی نماینده اهواز مصاحبه می کند وی می گوید ۹۹ درصد این تماشاگران می گویند باید بازی انجام شود و حالا تمام مصاحبه های پخش شده عادل می گویند نه نبایدبازی برگزار می شد تا حسابی حال نماینده را بگیرد که اقا تو چیز دیگری می گویی و مردم چیزی دیگر!

بله عادل خان گل قیچی برگردان خود را به نماینده منتقد از نود می زند تا گزینه ارسالی بهترین گل هفته شماره ۷ باشد به سامانه ۹۰!

 

منبع:رهیاب نیوز