تاریخ انتشار خبر: ۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۰:۰۰
کد مطلب : 56584
با حضور سردار فضلی

فرمانده، جانشین و دبیر قرارگاه اربعین در شلمچه معرفی شدند

با حضور جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده، جانشین و دبیر قرارگاه اربعین شلمچه معرفی شدند.

خبرگزاری فارس: فرمانده، جانشین و دبیر قرارگاه اربعین در شلمچه معرفی شدند

به گزارش  عصر آبادان ، امروز با حضور سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین و با هدف ساماندهی گذر از مرز شلمچه، قرارگاه اربعین در شلمچه با عنوان قرارگاه ابوالفضل (ع) راه‌اندازی شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی سردار علی فضلی، سردار محمد معین‌پور جانشین سپاه ولی عصر (عج) خوزستان به عنوان فرمانده قرارگاه، ولی‌الله حیاتی فرماندار خرمشهر به عنوان جانشینی فرماندهی قرارگاه و ناصر حویزاوی مسئول حج و زیارت استان خوزستان به عنوان دبیر قرارگاه اربعین ابوالفضل (ع) معرفی شدند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تشکیل قرارگاه تجمیعی را راهکاری مناسب برای انجام هماهنگی‌های لازم برای گذر از مرز شلمچه خواند و اظهار کرد: قرارگاه در سه محور تشکیل شده است و رئیس سازمان حج و زیارت، بنده در بسیج و ترکیبی میان سپاه، حج و زیارت و فرمانداران و مسئولان شهرستانی قرارگاه‌های تجمیعی را تشکیل داده است.

 فضلی خاطرنشان کرد: با تبدیل شدن به قرارگاه تجمیعی می‌توان تمام ظرفیت‌ها را به کار گرفت.

وی به عملی شدن این طرح در چذابه اشاره کرد و گفت: این طرح در چذابه عملی شده و در شلمچه نیز سردار معین‌پور جانشین قرارگاه فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خرمشهر و حویزاوی مسئول حج و زیارت و حیاتی فرماندار خرمشهر قرارگاه را تشکیل داده و ‌باید از ظرفیت‌های مختلف همچون ظرفیت ویژه ائمه جماعات استفاده شود.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین لازمه رسیدن به این تجمیع را استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود دانست و گفت: لازمه این کار به‌کارگیری این ظرفیت‌هاست و اگر این امکانات به‌کارگیری نشود، شاید این توفیق را کم کند.

منبع: فارس