تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۱:۲۷:۵۸
کد مطلب : 84373

فرمانده انتظامی آبادان: همدلی و همزبانی راه رسیدن به اهداف عالیه است

فرمانده انتظامی آبادان گفت: همدلی و همزبانی راه رسیدن به اهداف عالیه است.

 

به گزارش عصر آبادان، حسین کهیایی ظهر امروز در آئینی که به مناسبت روز شوراها در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: شورا که برگرفته از متن مردم است باید در راستای خدمات‌رسانی به مردم تلاش مجدانه‌ای داشته باشد.

وی اضافه کرد: اصل تمام کارها و اموری که به عنوان وظیفه بر عهده تمام ما گذاشته شده، مردم هستند و لذا وظیفه داریم در راستای تحقق مسئولیتمان گام‌های موثر و متناسب بردایم.

فرمانده انتظامی آبادان تصریح کرد: همانطور که ما در خصوص عملکرد گذشتگان قضاوت می‌کنیم، روزی فرا می‌رسد که آیندگان در مورد اقدامات ما به قضاوت بنشینند، پس کاری انجام دهیم که مورد قبول و تایید مردم باشد.

کهیایی با تاکید بر حضور مستمر در صحنه‌های مختلف اعم از اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره یادآور شد: در کنار تمام اختلاف سلیقه‌ها باید در اهداف و رسیدن به راهکارهای رفع مشکلات مردم یکدل و همزبان باشیم.

وی با اشاره به متفاوت بودن نظرات و افکار افراد جامعه با یکدیگر، گفت: باید با متمرکز کردن این افکار و اولویت‌بندی امور، همانگونه که دین مبین اسلام دستور داده در زمینه خدمات‌رسانی به مردم بکوشیم.

فرمانده انتظامی آبادان افزود: خرسندیم که در آبادان شورایی با اعضایی متفکر، باسواد و با درایت داریم که می‌توانند شهر را به تحرک در بیاورند و سبب پویایی و نشاط در میان مردم شوند.

کهیایی در پایان، از آمادگی واحد متبوعه خود در راستای همکاری شورای شهر و شهرداری خبر داد.

منبع: فارس