تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۷:۲۹
کد مطلب : 48404

فرمانده ناجا: فیلتر کردن کار پلیس نیست

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیگیری‌های اطلاعاتی برای روشن شدن وضعیت جمشید دانایی‌فر مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل همچنان ادامه دارد.

 سردار احمدی‌مقدم در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم ناجا در جمع خبرنگاران در خصوص شبکه‌های اجتماعی گفت: فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی وظیفه نیروی انتظامی نیست و مراجع قضایی باید نسبت به تصمیم‌گیری در این خصوص اقدام کنند و اجرای این تصمیم نیز بر عهده دیگر نهادهاست و نیروی انتظامی در این ارتباط وظیفه‌ای ندارد.

او در ادامه در خصوص آخرین وضعیت جمشید دانایی‌فر مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت: پیگیری‌ها برای روشن شدن این مرزبان ایرانی همچنان ادامه دارد و در حال حاضر با توجه به اطلاعات رسیده تا حدودی به شهادت رسیدن جمشید دانایی‌فر به اثبات رسیده است اما با این حال پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

او گفت: شایعاتی که مبنی بر پناهنده شدن جمشید دانایی‌فر به گروهک‌های تروریستی مطرح می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد و ما این شایعات را تکذیب می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مشهد یکی از شهرهایی است که اعتیاد در آن به سرعت در حال رشد است و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حال حاضر ۹۰ درصد نیروی انسانی جدول سازمانی ناجا در استان تأمین شده است و از لحاظ نیروی انسانی برای برخورد با ناهنجاری‌ها و متخلفان مشکلی در استان خراسان رضوی در شهر مشهد وجود ندارد.