تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۱:۳۲
کد مطلب : 60408
فرمانده لشکر عملیاتی 7 ولیعصر (عج) خوزستان:

فرهنگ ناب بسیجی در حال گسترش در تمام کشورهای منطقه است

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (عج) خوزستان گفت: امروز دنیا تشنه فرهنگ ناب بسیجی است و این فرهنگ در حال گسترش در تمام کشورهای منطقه و جهان است.

خبرگزاری فارس: فرهنگ ناب بسیجی در حال گسترش در تمام کشورهای منطقه است

به گزارش  عصر آبادان ، رحمان پورجوادی پنجشنبه شب در مراسم یادواره ۷۲ شهید پایگاه مقاومت حسینیه امام خمینی (ره) این شهرستان که با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا و بسیجیان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج یک هدیه الهی و فرهنگ غنی است که دنیا تشنه آن بوده و امروز شاهد گسترش این فرهنگ به تمام کشورهای منطقه و جهان است.

وی در ادامه افزود: اگر امروز می‌بینیم که کشورهای بیگانه جرأت تجاوز به این کشور را ندارند به دلیل وجود نیروی بازدارنده، مقاوم و فرهنگی به نام بسیج است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (عج) خوزستان اضافه کرد: این نیروی قوی مانند سپری محکم دور تا دور این مملکت کشیده شده و کشور‌های منطقه مانند عراق و سوریه در حال الگوبرداری از نیروی مردمی و الهی هستند.

پورجوادی با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا موجب تقویت روحیه ایثار و شهادت در بین آحاد افراد جامعه می‌گردد، تصریح کرد: صدور انقلاب ما در حقیقت زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) است و شهدا با نثار خون خود این آرمان ارزشمند را تثبیت کردند.

وی عنوان کرد: دشمن شیوه مقابله خود را با نظام جمهوری اسلامی ایران تغییر داده و آنان از طریق جنگ نرم وارد عمل شده و با استفاده از ماهواره و بها دادن به علمای کج‌اندیش و بی‌دین به دنبال ایجاد تفرقه و جریحه‌دار کردن احساسات مسلمانان است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (عج) خوزستان گفت: تشکیل فرقه‌ها و گروهک‌های ضاله و گمراه مانند داعش، تکفیری، وهابی و طالبان و حمایت غرب از این گروه‌های جنایتکار برای تقابل با دین مبین اسلام بوده و از مصادیق بارز شرک ورزیدن محسوب شده و از نظر ما کاملا مردود است.

وی در پایان افزود: وحدت، ایمان، اطاعت از ولایت فقیه و پیروی از رهبری از جمله عواملی است که کشور اسلامی ما را در برابر دشمنان بیمه کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، اجرای سرود، پخش نماهنگ، برپایی نمایشگاه عکس شهدا و مداحی و مرثیه‌سرایی از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم معنوی بود.

منبع: فارس