تاریخ انتشار خبر: ۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۸:۴۸:۴۸
کد مطلب : 91513
حاشیه حضور وزیر خارجه در مجلس؛

فریادهای کوچک‌زاده بر سر ظریف/ در منطقه گند زدید +عکس

حضور امروز محمدجواد ظریف در مجلس و رویارویی وی با مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران حاشیه ساز شد.

حضور امروز محمدجواد ظریف در مجلس و رویارویی وی با مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران حاشیه ساز شد.

 

مهدی کوچک زاده ادعا کرده که «ظریف در جلسه امروز مجلس، صدایش را بالا برده و بی ادبی کرده است». انتخاب به نقل از آنچه “یک منبع مطلع” معرفی کرده، به شرح جزئیات این حواشی پرداخت.

 

این شاهد عینی ماجرا گفت: آقای کوچک زاده قبل از اینکه آقای ظریف برای پاسخ سوالات نمایندگان به پشت تریبون برود، جلوی وزیر خارجه را گرفت و گفت «باید اجازه بدهی من صحبت کنم» که رییس مجلس گفت «۲ نفر از هر جناح صحبت کرده و الآن نوبت پاسخ ظریف است».

 

این سایت نزدیک به اصلاح طلبان با “توهین آمیز” خواندن لحن کوچک زاده اضافه کرده است: «ظریف پس از اتمام سخنانش، به سوی درب خروج حرکت کرد و در میانه مسیر، در حال خداحافظی با نمایندگان بود که یکباره آقای کوچک زاده خود را به وزیر خارجه رساند و با لحنی توهین آمیز گفت: “در منطقه گند زدید”

کوچک زاده سپس فریاد کشید که رهبری دستور داده مذاکرات را متوقف کنید!

 

پس از داد و فریاد این نماینده مجلس، وزیر خارجه به او آرام گفت: «[رهبری] چه موقع دستور داده اند؟» که کوچک زاده با همان فریاها به سخنان رهبر معظم انقلاب اشاره کرد که فرموده بودند «زیر تهدید مذاکره نمی کنیم»! و سپس ادامه داد که «من از طرف ایشان می گویم»!

 

انتخاب به نقل از همان شاهد عینی و با “بلند” توصیف کردن لحن ظریف افزود: «پس از فریادهای شدید کوچک زاده، ظریف نیز با صدای بلند گفت: رهبری کلام «قاطع» و «برّا» دارند و نیاز به سخنگو ندارند.

وزیر خارجه کشورمان پس از این بیان این سخن، مجلس را ترک کرد.»

 

 

 1. میرزایی می‌گه:

  این کوچک اف آبروی هرچی نمایندست برده. واقعا ادب و تربیت نداره.

  • امیر می‌گه:

   میرزایی جان”شماکه ازکامنت های قبلی خودت نشان دادی چقدچپی هستی”البته شمااصلاح طلبان که دغدغه نظام وانقلاب ورهبری راندارید.یادمه یکی ازدوستان به نقل ازیکی ازسرداران میگفت:یک روزدرجلسه ای مردممنوع التصویراصلاحات وهمچنین پدرپیرفتنه(پدرکارگزاران)نشسته بودندکه مردخاکستری اصلاحات به طرزبسیاربدی راجب حضرت آقاصحبت نمودند,بعدازجلسه پیرفتنه باناراحتی به سمت وی آمدوگفت:نبایداینطورصحبت میکردی.سردارباتعجب به خودگفت:انگاراین آقا آدمی بدی نیست که اینطورموضع گیری میکنه.اماباگذشت کمتراز ۱ دقیقه پدرپیرفتنه ادامه داد مثل من باش,پیش ایشان میروم حرفهایش راگوش میدهم امام بعدترک جلسه کارخودم راانجام میدهم.
   الان هم برخی ازآقایان ادامه دهنده راه همان خواص بی بصیرت هستند.اماماجوانان باصدای بلند فریادمیزنیم که:اگرازسرهایمان کوههابسازندنخواهیم گذاشت فرزندانمان درتاریخ بخوانندخامنه ای تنهاماند”سلامتی امام خامنه ای صلوات”اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم”

  • ناشناس می‌گه:

   اون اسمش برازندشه “کوچک زاده”