تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۴:۲۹
کد مطلب : 33791

فریب این «طلسم شکن» های قلابی را نخورید

شبکه های وهابی فارسی زبان از ابتدای تأسیس تا کنون در تمام برنامه های خود به مخاطبان چنین القا می کنند که برنامه هایشان بسیاری از بینندگان شیعه را تحت تأثیر قرار داده و سیل عظیمی از شیعیان با روشنگری شبکه های وهابی از مذهب شیعه دست برداشته و وهابی می شوند!

به گزارش عصر آبادان به نقل از جام نیوز، داعیه «ما بی شماریم» بلوف نخ نماشده ای است که هنوز برای بعضی ها کاربرد دارد و نمایانگر یک ترفند پیچیده رسانه ای است؛ ترفندی که مخاطب را مجاب می کند که با یک تفکر همه گیر و عمومی مواجه است و اگر از آن تبعیت نکند، بر خلاف بسیاری از مردم حرکت کرده است.شاه کلید تحقق این حیله، استفاده از آمار دروغین و تقلبی می باشد؛ روش ناشایستی که در دستور کار شبکه های وهابی از جمله “کلمه” نیز قرار دارد.
“طلسم شکن” واژه ای است جعلی که این شبکه استعماری به کسانی که ادعا می شود «شیعیانِ وهابی شده» هستند، اطلاق می کند.

 
شبکه های وهابی فارسی زبان از ابتدای تاسیس تا کنون در تمام برنامه های خود به مخاطبان چنین القا می کنند که برنامه هایشان بسیاری از بینندگان شیعه را تحت تأثیر قرار داده و سیل عظیمی از شیعیان با روشنگری شبکه های وهابی از مذهب شیعه دست برداشته و وهابی می شوند!

 
“موج عظیم بینندگانی که به وهابیت گرویدند” ، “انقلاب توحیدی که از گرویدن شیعیان به وهابیت پدید آمده” و ده ها تعبیر مثل اینها تنها گوشه ای از فضاسازی گسترده ای است که شبکه های وهابی در راستای بالا نشان دادن آمار طلسم شکنان قلابی خود به راه انداخته اند.
بالا جلوه دادن آمار طلسم شکنان دغدغه ای است که مدیران شبکه وهابی کلمه را از ابتدای تأسیس درگیر خود کرده است؛ دغدغه ای که خروجی آن برنامه ای مستقل بصورت هفتگی است.
اهمیت این برنامه برای شبکه وهابی کلمه را زمانی متوجه می شویم که در لیست برنامه های شبکه، هر هفته یک برنامه ۹۰ دقیقه ای را به خود اختصاص می دهد و مجری آن، مدیر اجرایی شبکه وهابی کلمه می باشد.
با نگاهی اجمالی به چند سری از این برنامه ها برملا شد که ادعای وهابی شدن بسیاری از شیعیان توسط این شبکه ها تنها یک مانور تبلیغاتی و فضاسازی پوچ است؛ چرا که غالب این به اصطلاح طلسم شکنان، از سوی عوامل پشت صحنه هدایت می شوند و در واقع یک یا چند نفر ثابت با اسامی مستعار و در ظاهر از شهرهای مختلف ایران، با این شبکه تماس می گیرند و اظهار می کنند که از مذهب شیعه دست برداشته و وهابی شده اند.
خاطرنشان می کنیم که چندی پیش نیز شبکه های وهابی با تبلیغات گسترده فردی را به عنوان “مرجع تقلید بزرگ شیعیان” جا زده و ادعا کرده بودند وی به وهابیت گرویده است. بازوهای رسانه ای وهابیت بدینوسیله سناریویی برای پیشبرد مأموریت ضدشیعی خود تدارک دیده بودند.
غافل از اینکه شخصی که برای داستان پردازی خود انتخاب کرده بودند به اذعان کارشناس برجسته شبکه وهابی وصال عربی و همچنین طبق مصاحبه ای که ترکی بن بندر (شاهزاده سعودی) با خبرگزاری رویترز داشته، نه تنها مرجع شیعه نبوده بلکه سال های طولانی در لباس روحانیت شیعه، جاسوس آل سعود بوده است.
اکنون شبکه کلمه و سایر شبکه های وهابی باید بگویند که در جواب بسیاری از منابع مطلع که بر این باورند پشت پرده این فضاسازی ها و برنامه ها هدفی خوابیده و آن جمع آوری بودجه از عربستان بابت تعداد بالای طلسم شکنان است، چه جوابی دارند بدهند؟!