تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۳:۳۶
کد مطلب : 24367

فشارها برای لغو سخنرانی رسایی در آبادان به اوج رسیده است

فشارها برای لغو سخنرانی حمیدرسایی نماینده اصولگرای مجلس در آبادان به اوج رسیده است.

به گزارش عصر آبادان به نقل از منابع آگاه ، تلاش گسترده ای از صبح امروز برای لغو مراسم سخنرانی حمید رسایی عضو جبهه پایداری و نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در آبادان آغاز شده است.

80888326-5108655

عده ای با حساس جلوه دادن حضور مدیرمسئول هفته نامه ۹ دی در آبادان ، سعی دارند از سخنرانی وی در مسجد طالقانی و چند مراسم دیگر جلوگیری کنند.

این در حالی است که دولت یازدهم و شخص حسن روحانی که با شعار اعتدال به عرصه سیاسی کشور وارد شده اند بارها از اتخاذ مشی انتقادپذیرانه و ایجاد فضای آزاد سیاسی در کشور یاد کرده  بودند و شعار تحمل مخالف را در دستور کارهای خود قرار داده اند.پیزی که تاکنون با رفتار دولت در تضاد کامل بوده است.

معلوم نیست حضور یک روحانی ، آن هم کسی که هم اکنون نماینده ی مجلس شورای اسلامی است ، به عنوان سخنران در آبادان چه خطری را متوجه ساختار دولت می کند که به شدت برای لغو جلسات وی پیگیری می شود.

انتهای مطلب/

 1. مثل اینکه روحانیو دارو دستش از یه نفر بدجور ترسیدن چون قراره خیانتشونو تو قرارداد ژنو لو بده.

 2. حق می‌گه:

  این بود فضای باز سیاسی!!!؟؟؟؟؟

 3. میثم می‌گه:

  وللللک پس نریم مسجدطالقانی یارانه مونو قطع میکنننننننن
  یابووووویه

 4. اثری می‌گه:

  بابا اگه از همون اول اعلام میکردید که حاج آقای رسایی میخوتد فقط و فقط واسه اقامه نماز جماعت مغرب و عشا بیاد مطمئن باشید همون هایی که دارن فشار میارن تا سخنرانیش و لغو کنن ، همونها میومدن و پشت سرش نماز میخوندن.

 5. سلام رفیق می‌گه:

  خطر افشاء برای همه افراد می تواند مضر باشد از جمله دولت …و بی امید که ساز آزادی اندیشه و مطبوعات و سازهای دیگر را کوک میکنند قابل تامل است ؟

 6. غولو می‌گه:

  سلام .
  این بود آزادی بیان؟؟؟؟!!!!!!!!

 7. آزاد می‌گه:

  بابا این دولت که اینقدر شعار آزادی و نقدپذیری را داره میده اما متاسفانه در عمل داره برعکس عمل میکنه. از کجای صحبتهای آقای رسایی می ترسن….

 8. بیژن می‌گه:

  معلوم نیست والا ، ما هم نمیدونیم چه خطری داره
  اگه فهمیدید به ما هم بگید

 9. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  اینها خوب میدانند که حمید رسایی پشت پرده این جریانات را بخوبی می شناسد و میترسند تا در ابادان به تاریکخانه انان نور بتاباند.

 10. ناشناس می‌گه:

  بعضیا مریضن