تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴:۱۰
کد مطلب : 74628

فعالیت مجدد کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی اهواز پس از تعلیق

کانون گردشگری دانشگاه علوم پزشکی اهواز که پس از برگزاری مراسم جشن و پایکوبی در ایام عزای حسینی در این دانشگاه به حالت تعلیق درآمده بود، حال با برگزاری انتخابات شورای مرکزی قصد فعالیت مجدد در دانشگاه را دارد.

 

 

به گزارش رموج چهارم، در آذر ماه سال جاری بود که انتشار خبر جشن و پایکوبی در ایام عزای حسینی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز موجب بهت و حیرت بسیاری از ، دانشجویان، مردم و مسئولان شد.

 

در این مراسم که توسط کانون گردشگری “آبرون” دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد، به اسم معرفی اقوام و قومیت های مختلف بخش هایی از موسیقی های قومیت های مختلف به همراه کف، سوت و رقص دانشجویان اجرا شد و این در حالی بود که در ایام محرم و صفر قرار داشتیم و مردم خود را برای شرکت در مراسم اربعین حسینی آماده می کردند!

 

پس از این اقدام با پیگیری دانشجویان و همکاری مسئولان دانشگاه علوم پزشگی اهواز این کانون تا برگزاری انتخابات مجدد شورای مرکزی ملغی و اعضای آن به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی شدند.

 

حال با گذشت بیش از دو ماه از این ماجرا بنابر اعلام مسئولان دانشگاه انتخابات شورای مرکزی این کانون در تاریخ ۵ اسفند ماه ۹۳ برگزار می شود.

 

نکته ای که از مسئولان و متصدیان برگزاری و نظارت این انتخابات انتظار می رود این است که با توجه به سابقه این کانون و اینکه همواره کانون هایی از این دست حیاط خلوت برخی احزاب سیاسی در دانشگاه ها بوده اند، در تایید صلاحیت کاندیداها نهایت دقت را نمایند تا با انتخاب افراد لایق از تکرار حوادث ناگوار پیشگیری نمایند.