تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۲:۵۵
کد مطلب : 43128
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد

فعال‌سازی کمیته‌های ورزش کارگری و روستایی در آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از تشکیل و فعال‌سازی کمیته‌های ورزش کارگری و روستایی خبر داد.

به گزارش عصر آبادان، پیمان ادیبی از تشکیل و فعال سازی کمیته‌های ورزش کارگری و روستایی خبر داد و اظهار داشت: این دو کمیته به عنوان کمیته‌های زیر مجموعه شورای ورزش شهرستان آبادان فعالیت‌های خود را در راستای تحقق اهداف این شورا دنبال می‌کنند.

وی افزود: مسئولیت کمیته کارگری بر عهده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و بخشدار مرکزی نیز مسئولیت کمیته ورزش روستایی را عهده‌دار است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به جمعیت بالای کارگری و روستائیان تصریح کرد: جذب و سازماندهی ورزشکاران، شناسایی نیازهای ورزشی اعم از تجهیزات و سایر امکانات، رفع نیازها در حد توان و برنامه‌ریزی برای حضور فعال ورزشکاران در مسابقات مختلف از جمله برنامه‌های قابل اجرا و پیگیری توسط این کمیته‌ها به شمار می‌رود.

ادیبی تصریح کرد: مقرر شده تا رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه استفاده کارگران از مجموعه ورزشی شهدای کارگری آبادان با بهایی مناسب و پائین‌تر از بهای فعلی اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به ورزش در بخش‌های کارگری و روستایی یادآور شد: این کار در راستای ایجاد نشاط و شادی در میان این قشر از جامعه الزامی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: در روستاهای آبادان ورزشکاران بسیار مستعدی وجود دارد که نیاز به ساماندهی و جهت‌دهی برای شکوفایی استعدادهایشان و درخشش در رده‌های مختلف دارند.

این مسئول با اشاره به وجود ورزشکاران آبادانی نام‌آور در عرصه‌های ورزشی حتی در رده ملی، المپیک و جهانی، ابراز امیدواری کرد تا با همراهی تمام ورزشکاران و مسئولان مربوطه شاهد درخشش آبادان و بازگشت آن به جایگاه واقعی‌اش در ورزش باشیم.
منبع: فارس