تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۹:۳۴:۴۹
کد مطلب : 20316

فقط مسئولین استان خوزستان بخوانند+تصاویر/آهنگ توسعه ترانه انتخابی مردم خوزستان

این روزها در حالی صدای ناله ادارات و سازمان ها از بی پولی به هوا رفته است که بنرها و بیلبوردهای پرهزینه برنامه های کنسرت موسیقی با حمایت برخی سازمان ها و شرکت های غیرخصوصی در شهرهای مختلف استان چهره نمایی می کند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، این روزها در حالی صدای ناله ادارات و سازمان ها از بی پولی به هوا رفته است که بنرها و بیلبوردهای پرهزینه برنامه های کنسرت موسیقی با حمایت برخی سازمان ها و شرکت های غیرخصوصی در شهرهای مختلف استان چهره نمایی می کند.

فارغ از هزینه های گسترده تبلیغاتی این برنامه ها که با سازماندهی خاصی در حال رشد قارچ گونه ای هستند حمایت مالی از این برنامه ها از طرف شرکت ها و سازمان های غیرخصوصی با مبالغ هنگفت در این وضعیت نامساعد اقتصادی موجب تعجب بسیاری از اهالی تدبیر و تامل شده است.

آن ها که این روزها عمران و آبادی را رها کرده و به قول خودشان با برگزاری کنسرت به دنبال شاد کردن مردم هستند حتما تصاویر زیر را ببینند و پس از آن سری به اولویت های کاری خود در استان خوزستان بزنند.

            

این تصاویر به یک یا دو دهه گذشته تعلق ندارد بلکه اتفاقی است که همین دیروز رخ داده و مربوط به افتتاح خانه بهداشت شهرک امیرالمومنین در شهرستان دزفول است که مردم این منطقه بدون برگزاری کنسرت و موسیقی فقط به خاطر رسیدن به سطح بهتری از سلامت اینگونه به شادی و پایکوبی می پردازند.

       

این خانه بهداشت فقط با مبلغ ۱۲۰میلیون تومان ناقابل یعنی حدودا به اندازه یک چهارم هزینه برگزاری کنسرت دوره ای یک خواننده پاپ جردن نشین تهرانی برای مسئولین استان هزینه داشته است.

          

البته که همه حوزه ها باید همراه با هم به پیش رود ولی قطعا اولویت بندی حوزه های مختلف در این شرایط حساس اقتصادی نتایج بسیار موثرتری در آینده استان خواهد داشت.

ممکن است فردی که خانه وشغل و سلامت و آموزش و فرهنگ را ندارد با خوردن یک پیتزا حس خوبی داشته باشد ولی قطعا احساس خوشبختی به او دست نمی دهد.

پس به جای وقت صرف کردن برای تزریق مسکن های موقت شادی  در جامعه به دنبال خوشبختی مردم این دیار و تامین یک زندگی آبرومند برای آن ها باشیم!