تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۵۱:۱۶
کد مطلب : 39793
هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

فولاد دربی خوزستان را برد استقلال ته جدول افتاد/ازدعوا بگیر تا فحاشی همه چیز این بازی داشت!

فولاد دیدار با استقلال خوزستان را به سود خود پشت سر گذاشت.

 

به گزارش  عصر آبادان به نقل از ،رهیاب نیوز در ادامه هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۲۵ تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان دربی خوزستان را در ورزشگاه تختی و در حضور حدود ۱۵۰۰ تماشاگر آغاز کردند که این دیدار در نهایت با یک گل به سود فولاد به پایان رسید.

این دیدار در حالی آغاز شد که در همان ابتدا عبد‌الله ویسی به خاطر نتایج به دست ‌آمده بسیار عصبانی بود و از همان آغاز مسابقه نسبت به عملکرد داوری اعتراض می‌کرد.

در دقیقه ۷۳ این دیدار هادی خنیفر کاپیتان استقلال خوزستان به خاطر آنچه که داور تمارض عنوان کرده بود او را اخراج کرد که همین موضوع جرقه درگیری‌های پایان بازی را زد.

در دقیقه ۹۰ مسابقه و زمانی که استقلال خوزستان گل مساوی را به ثمر رساند، کمک داور این گل را هند اعلام کرد که همین موضوع باعث شد تا روشنایی سرپرست استقلال به همراه سایر نفرات کادر فنی به سمت کمک داور حمله‌ور شده و تا مرز درگیری فیزیکی با او پیش بروند اما این پایان کار نبود و زمانی که داور سوت پایان مسابقه را به صدا درآورد تماشاگران استقلال به شدت علیه ویسی شعار سر داده و به او فحاشی کردند.

 ابراهیم صالحی و چند بازیکن دیگر استقلال خوزستان قصد داشتند با بالا رفتن از فنس‌های ورزشگاه با هواداران درگیر شوند که در نهایت با وساطت نیروی انتظامی این غائله‌ها خاتمه یافت.

یوسف وکیا در دقیقه ۱۳ تک گل فولادی‌ها را به ثمر رساند.

فولاد با این برد ۹ امتیازی شد تا ۳ تیم سپاهان، فولاد و استقلال در صدر جدول هم امتیاز شوند.

استقلال خوزستان با این شکست یک امتیازی ماند و به قعر جدول سقوط کرد.

غلامرضا جباری قضاوت این دیدار را برعهده داشت. وی به عبدالهادی خنیفر از استقلال خوزستان در دقیقه ۷۳ کارت قرمز نشان داد.