تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۸:۳۳
کد مطلب : 64383
سرپرست حوزه هنری خوزستان خبر داد

«فیلمنامه و ترانه» از دلایل تغییر زمان برگزاری جشنواره پایتخت پنجره‌ها در آبادان

سرپرست حوزه هنری خوزستان گفت: یکی دیگر از دلایل تاخیر اختتامیه این جشنواره اضافه شدن دو بخش جدید و زمان‌بر «فیلمنامه و ترانه» به دیگر بخش‌های این جشنواره و داوری با تاخیر آنها است.

به گزارش  عصر آبادان ، ، علیرضا چرخابی پیش از ظهر در نشست خبری اختتامیه ششمین جشنواره پایتخت پنجره‌ها اظهار کرد: ششمین جشنواره پایتخت پنجره‌ها که قرار بود طبق روال هر ساله در مهر ماه برگزار شود به دلایلی پس از حدود دو ماه تاخیر در روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه جاری در آبادان برگزار می‌شود.

وی در همین ارتباط افزود: با وجود اینکه فراخوان ششمین جشنواره پایتخت پنجره‌ها در موعد مقرر آن اعلام شد، اما به دلایلی از جمله تغییر مدیریت حوزه هنری استان در اوایل مهر ماه زمان برگزاری اختتامیه آن به تعویق افتاد.

سرپرست حوزه هنری خوزستان خاطر نشان کرد: یکی دیگر از دلایل تاخیر اختتامیه این جشنواره اضافه شدن دو بخش جدید و زمان‌بر «فیلمنامه و ترانه» به دیگر بخش‌های این جشنواره و داوری با تاخیر آنها است.

چرخابی گفت: در چهار روز از شنبه ۱۳ دی ماه تا سه شنبه ۱۶ همین ماه بخش داوری نمایشنامه‌خوانی را در پنج شهر اهواز، رامهرمز، سوسنگرد، شوشتر و آبادان به عنوان بخشی از جشنواره و با مشارکت هر شهرستان برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان عنوان کرد: در نهایت جمع‌بندی آن در روز ۱۶ دی ماه جاری انجام و نتیجه آن در آئین پایانی این جشنواره در روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه همراه با سایر نتایج اعلام خواهد شد.

منبع: فارس