تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۰:۵۴
کد مطلب : 64255

فیلمی که “جنتی” را هم عصبانی کرد

جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حین فیلمبرداری از فیلم نهنگ و عنبر بر سر صحنه فیلمبرداری حاضر شده و از تعابیر استفاده شده د راین فیلم بسیار عصبانی شده است.

فیلمی که "جنتی" را هم عصبانی کرد

به گزارش عصر آبادان ،  فیلم‌های زیادی با موضوعات اجتماعی در سینمای ایران ساخته شده است که تعدادی از آنها واقعیت جامعه را منتشر و برخی دیگر با نشان داده چهره سیاه از جامعه سعی در القای فضای سیاه در کشور هستند.

اخیراً‌ فیلمی با نام  «نهنگ و عنبر » به کارگردانی سامان مقدم در حال ساخت است که از لحاظ موضوع و محتوا شبیه به فیلم «عصبانی نیستم » است.

«عصبانی نیستم!» داستان نوید، دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی اخلاقی‌های جامعه با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه اش «ستاره» را از دست ندهد.

این فیلم ماه گذشته آماده اکران بود که به خاطر اعتراض های زیادی که به نوع و محتوای فیلم وارد شد ممنوع الاکران شد و دیگر روی پرده سینما نرفت؛ البته این فیلم پس از اصلاحاتی که بر روی آن صورت گرفت اجازه اکران را بدست آورد.

گفته می شود جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حین فیلمبرداری از فیلم نهنگ و عنبر بر سر صحنه فیلمبرداری حاضر شده و از تعابیر استفاده شده د راین فیلم بسیار عصبانی شده است.

منبع: دانا

انتهای پیام/ط