تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۱:۱۲
کد مطلب : 27973
فیلم تیتراژ برنامه شناسنامه/

قابل توجه آنهایی که روزی در جبهه جانفشانی کردند و امروز مدیرند! / شناسنامه ها ! حواستون باشه یه وقت گم نشید!

عصر آبادان : هستند کسانی از این خطه ، در روزهای سختی که بر نظام گذشت سینه سپر کردند و با رشادت و ایثار جلوی تهاجم دشمن را گرفتند اما آیا بعد از آن وظیفه ی آنها تمام شده است؟

به گزارش عصر آبادان، هیچ کس نمی تواند منکر از خودگذشتگی و شجاعت مردانی شود که در ایام دفاع مقدس مردانه به دفاع از دین و میهن پرداختند و دشمن ظالم را سد کردند.

بسیاری از آنهایی که در آن واقعه ی بزرگ در انقلاب اسلامی حضور داشتند امروز زنده اند و با دردهای ناشی از آن جنگ ۸ ساله دست و پنجه نرم می کنند و از بین شان ، کسانی به درجات عالی مدیریت و مسئولیت رسیده اند که شاید کمترین حق آنها باشد. اما…

اما نکته ی قابل تامل اینجاست که وظیفه ی آنها تمام نشده است و در روزگار امروزی که تهاجم همچنان برجاست وتنها پوست اندازی کرده ( که ترویج فرهنگ های مبتذل و اشرافی گری و بی توجهی به طبقات توده ی مردم و ایجاد رقابت کاذب پیشرفت های مادی در میان بشر ،ترغیب به سیری ناپذیری قدرت و ثروت در میان طبقه ی مسئولان و مدیران نمونه های بارز میدان رزم جدید هستند) مسئولان ما نباید خود را گم کنند.

مدیرانی که اکنون نظام به آنها شناخته می شود و عنوان ” شناسنامه ” این انقلاب را از آن خود کرده اند و مدال های افتخار ایثار را به شایستگی بر گردن آویخته اند اکنون در نظر ملت انقلابی همان شناسنامه اند.روشن است که کار تمام نشده و هر بازگشت و سهل انگاری و فاصله گرفتن از مکتب انقلاب (که یاری مستضعفان و تقویت جناح مومنان در همه عرصه هاست ) و گرفتار شدن به شهوت قدرت وثروت ، می تواند این عنوان ارزشمند را از آنها ساقط کند.

به این امید که مدیران ما به ویژه مدیران شهرستان های آبادان و خرمشهر که از چشم مردم به عنوان شناسنامه نظام شناخته می شوند در مراقبت از این موهبت با ارزش الهی همواره موفق باشند.

کلیپ زیر به شناسنامه های آبادانی و خرمشهری نظام تقدیم می شود.با احترام / عصر آبادان

  1. بنده خدا می‌گه:

    با سلام ابتدا بررسی گردد چند درصد از مسوولین فعلی شهر واقعا از بچه های جنگند وزمانی که بسیجی بودن سودمادی نداشت و تنها رضای خدا او غیرت دفاع از وطن انگیزه این عزیزان جهت حضور درصحنه بود وبعد از ان شروع به نصیحت نماییم به قول شاعر وقت جنگ امد تماشگر شدند صلح امد لاله پرپر شدند!

  2. بیژن می‌گه:

    عالی بود مرسی