تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۵:۴۴
کد مطلب : 59624

قاتل گوش یک دختر را برید +تصاویر

متهم پس از ارتکاب دومین جنایت ، در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به هر دو جنایت اعتراف کرد.

در ساعت ۰۷:۳۰ مورخه ۲۳  آذر ماه ، کشف جسد متعلق به خانم جوانی در منطقه یافت آباد – اتوبان الغدیر به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به زنی حدودا  ۳۰ – ۲۵ ساله با آثار سوختگی ضعیف بر روی لباس ها بوده که قاتل یا قاتلین اقدام به بریدن هر دو گوش وی کرده اند .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :

با اعلام خبر به پلیس آگاهی و دادسرای جنایی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بهمراه بازپرس ویژه قتل  در محل کشف جسد حاضر ، پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” تشکیل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کشف همزمان دو پرونده  :

در شرایطی که هویت جسد مقتوله هنوز برای کارآگاهان شناسایی نشده بود ، کارآگاهان اداره دهم موفق به دستگیری عامل جنایت پرونده “قتل راننده آژانس خودرو در شهرک ولی عصر شدند” که دستگیری این شخص منجر به کشف پرونده قتل زن ناشناس شد .

پرونده جنایت اول :

اطلاعات پرونده قتل راننده آژانس خودرو حکایت از آن داشت که در مورخه    ۴ مرداد مرداد ماه امسال جسد ناشناسی در اتوبان آزادگان کشف ، پس از شناسایی هویت جسد مشخص می شود مقتول راننده ی آژانس کرایه خودرو در شهرک ولیعصر بوده است .

در ادامه تحقیقات مشخص شد ، مقتول در مورخه ۴ مرداد ماه ده دقیقه پس از سوار کردن یک مسافر از مقابل آژانس اقدام به پیاده نمودن مسافر خود نموده ! و پس از آن ، جسد وی در اتوبان کشف می شود ؛ خودرو پراید وی نیز چند روز بعد و به صورت رها شده در شهرک ولیعصر کشف شد .

در ادامه رسیدگی به این پرونده ، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت قاتل بنام مجید . ع ( ۲۴ ساله ) شدند که با انگیزه داشتن بدهی مالی به مقتول اقدام به ارتکاب جنایت کرده و پس از آن متواری شده بود .

پرونده جنایت دوم :

با دستگیری متهم پرونده قتل راننده آژانس که ساعت ۲۲:۳۰ مورخه ۲۴ آذر ماه ، در حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید در شهرک ولیعصر شناسایی و دستگیر شد ، بلافاصله بازرسی از مخفیگاه وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویزه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که شواهد و دلایل بدست آمده از داخل مخفیگاه متهم ، وی را مجبور به اعتراف جنایتی دیگر و قتل زن ناشناس می نماید .

کارآگاهان اداره دهم در زمان بازرسی مخفیگاه متهم در شهرک اندیشه به محتویات یک قوطی حاوی الکل مشکوک شده ، در بررسی های بیشتر مشخص می شود که دو عدد گوش متعلق به انسان در داخل قوطی الکل قرار دارد ! .

با توجه به کشف جسد زن ناشناس در مورخه ۲۳ آذر ماه  که  هر دو گوش آن بریده شده بود ، کارآگاهان به تحقیق از متهم پرداخته و متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت ، به جنایت دوم نیز اعتراف می نماید .

اعترافات متهم در خصوص جنایت دوم :

متهم پرونده که پس از بدست آمدن سایر دلایل و مدارک بدست آمده از داخل مخفیگاهش از جمله کشف گوشی تلفن همراه مقتوله چاره ای جز اعتراف نداشت ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدودا چند ماه پیش با مقتوله بنام معصومه آشنا شدم و همین موضوع باعث شروع اختلافات شدید من با همسر و خانواده ام شد ؛ ….. ؛ روز جنایت با چاقو چند ضربه به گردن مقتوله زده و برای ثابت کردن حرف هایم به همسرم ، تصمیم گرفتم تا گوش های مقتوله را بریده و به خانه ببرم تا به همسرم نشان بدهم !!!! .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به آغاز تحقیقات جهت شناسایی خانواده مقتوله ، در ادامه اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم به هر دو جنایت ، متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات در خصوص صحت اظهارات متهم بویژه در خصوص پرونده جنایت دوم در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است “.

منبع: باشگاه خبرنگاران