تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۸:۵۲:۵۳
کد مطلب : 20256

قاسمپور: از امارات پیشنهاد خوب مربیگری داشتم/ در آبادان مشکل حاشیه‌ای نداشتم

سرمربی سابق تیم نفت آبادان گفت: یک پیشنهاد مربیگری خوب از امارات داشتم اما بخاطر تیم جدا نشدم.

عصر ابادان – ابراهیم قاسمپوردرباره کناره گیری خود از سرمربیگری تیم صنعت نفت آبادان اظهارداشت: درمقاطع مختلفی ازفصل بنا به دلایل مختلف قصد انصراف از سمت خودم را داشتم که فرصت این مساله پیش نیامد. وقتی با نساجی بازی داشتیم پیشنهاد خوبی از امارات داشتم و به رغم اینکه می توانستم با توجه به بندی که در قراردادم بود جدا شوم ولی به خاطر اینکه نگویند دست مان را در حنا گذاشته است در تیم ماندم. تا اینکه به بازی فولاد یزد رسیدیم و در نهایت با توجه به اتفاقاتی که رخ داد و شرایط سخت شده بود، طرفین به قطع همکاری تصمیم گرفتیم و با توافق جدا شدم.

وی ادامه داد: تیم خوبی داشتیم و می توانستیم در لیگ یک آزادگان قهرمان شویم. ما در جام حذفی سپاهان اصفهان و گسترش فولاد تبریز را بردیم و با اشتباهات داوری به مس کرمان باختیم. به نظرم تیم به حق خودش نرسید و حیف شد که فصل موفق سپری نشد.

قاسمپور در مورد اینکه حواشی تا چه اندازه باعث جدایی اش شد به دانا گفت: برخلاف دفعات قبل در آبادان امسال مشکل حاشیه ای خاصی نداشتم. جو آرام بود و کارمان را می کردیم ولی نتوانستیم نتیجه ای که انتظارش را داشتیم بگیریم. امیدوارم بهنام سراج در کارش موفق باشد و هواداران آبادانی شاد شوند.

دانا