تاریخ انتشار خبر: ۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۳:۴۴:۰۲
کد مطلب : 16765

قاسمپور: امیدی برای صعود به لیگ برتر فوتبال ندارم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به مشکلاتی که داریم هیچ امیدی برای صعود به لیگ برتر نخواهیم داشت.

عصر آبادان – ˈ ابراهیم قاسمپور ˈ افزود: در هیچ جای دنیا تیمی که به صدر جدول صعود می کند را به این اندازه به حاشیه نمی برند.

وی اظهار داشت: شش ماه است که هیات مدیره باشگاه در تمرینات تیم شرکت نمی کند و بازیکنان تیم هیچکدام از این اعضا را نمی شناسند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: اعضای هیات مدیره حتی جواب تماس های بازیکنان را نمی دهند و ۳۰ بازیکن را روی دوش من می گذارند.

وی تصریح کرد: آقایان اگر نمی توانند مسوولیت بپذیرند استعفا دهند تا بلکه افراد قوی تری جایگزین شوند.

قاسمپور افزود: این مسوولان کاره ای نیستند و فقط به میز و صندلی خود چسبیده اند تا شاید از اینجا به جای های بالاتر برسند.

وی گفت: بی انگیزه بودن بازیکنان تیم را در تمرینات به گوش آقایان رساندم ولی کسی گوش نکرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: اکنون همه چیز تمام شده و زمان را از دست داده ایم و اگر پول هم برسانند دیگر زمانی برای جبران کردن نیست.

وی اظهار داشت: هیچ تضمینی برای صعود تیم به لیگ برتر نمی دهم زیرا امیدی برای این صعود ندارم.

قاسمپور افزود: اختلاف ما با صدر جدول خیلی بالا بود اما با کسب نتایج خوب خود را به آنها رساندیم اما باز هم خبری از حمایت مدیریتی نشد.

وی تصریح کرد: مدیر عامل باشگاه برای تامین پول فقط به چند تماس اکتفا می کند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: اگر هزینه ها را به موقع پرداخت می کردند و تیم نتیجه نمی گرفت مطمئن باشید ابراهیم قاسمپور را حلق آویز می کردند.

وی خواستار پاسخگویی مسوولان صنعت نفت آبادان به مردم شد و گفت: مردم آبادان بدانند قاسمپور مقصر عدم صعود تیمشان به لیگ برتر نیست بلکه این مدیران نالایق و غیر ورزشی مقصر هستند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز گذشته در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران با نتیجه ۴ بر ۲ برابر سایه جامگان مشهد شکست خورد.

 

ایرنا