تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۴:۱۲
کد مطلب : 81350

قالی‌باف را به مجلس راه ندادند

یک عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به لغو جلسه روز گذشته شهردار تهران با نمایندگان مجلس بدلیل برخی ناهماهنگی‌ها برای ورود قالی باف و همراهنش به مجلس،‌ اتفاق روز گذشته را تنها یک سوء‌تفاهم دانست.

 یک عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به لغو جلسه روز گذشته شهردار تهران با نمایندگان مجلس بدلیل برخی ناهماهنگی‌ها برای ورود قالی‌باف و همراهنش به مجلس،‌ اتفاق روز گذشته را تنها یک سوء‌تفاهم دانست.

سید شریف حسینی در عین حال گفت که این جلسه زمان دیگری برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: من خودم دستور ورود آقای قالی‌باف و همراهانشان را دادم و حراست مجلس هم به صورت ویژه با همراهان ایشان برخورد کرد و اجازه داد آن‌ها با خودرو و تلفن همراه وارد مجلس شوند.

وی افزود: یک ناهماهنگی در هنگام ورود آقای قالی‌باف و همراهانشان به وجود آمد، به این ترتیب که در برگه‌ای نام آقای قالی‌باف و تعدادی از همراهان ایشان آمده بود اما متاسفانه نام خود آقای قالی‌باف مورد توجه قرار نگرفته بود. درواقع این اتفاق بیشتر یک سوء تفاهم بود و بهتر بود مدیریت می شد و با توجه به شخصیت آقای قالی‌باف اجازه ورود به آن‌ها داده می‌شد و بعدا نسبت به هماهنگی اقدام می‌شد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان این که رئیس مجلس و محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس در جریان این موضوع قرار گرفتند، تاکید کرد: هیچگاه به خاطر چنین مسائل کوچکی اختلافی بین مسئولان نظام به وجود نمی آید.

سید شریف حسینی در پایان گفت که نشست آقای قالی‌باف با نمایندگان مجلس در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

در حالی که قرار بود شهردار تهران روز گذشته با حضور در مجلس با نمایندگان دیدار کند ناهماهنگی ها در جریان ورود قالی‌باف و همراهانشان باعث شد وی ازشرکت در این جلسه اجتناب کند.

منبع: ایسنا