تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۶:۴۷:۵۹
کد مطلب : 64643
با بودجه شهرداری و تلاش اعضای ستاد انتخاباتی!

قالی باف از خودش تجلیل کرد! + تصاویر تبلیغاتی

پخش نماهنگ‌هایی از حضور قالی باف در کربلا از بخش‌های این مراسم بود. به علاوه، یک تجلیل دیگر از قالی‌باف نیز در مراسم گنجانده شده بود این در حالی است که پیش از این، عکس های تبلیغاتی متعددی از حضور شهردار تهران در کربلا منتشر شده بود.

یکی از سازمان های زیرمجموعه شهرداری تهران با برگزاری مراسمی از شهردار تهران تجلیل کرد!

مراسم مذکور با عنوان ویژه برنامه تجلیل از خادم زوارالحسین(ع) عصر روز چهارشنبه توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

در این مراسم محمدباقر قالی‌باف شهردار تهران، حجت‌الاسلام شهاب مرادی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام میثم امرودی معاون اجتماعی و فرهنگی، جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل‎(که به تازگی یکی از معاونانش به اتهام مسائل امنیتی بازداشت شد) ، مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری، شهرداران مناطق مختلف، و … که همگی از مدیران شهرداری تهران به شمار می روند، حضور داشتند.

در این میان البته تعدادی از کارکنان شهرداری تهران که در ایام اربعین حسینی در شهر کربلا به زائران خدمات‌رسانی کردند نیز حاضر بودند تا به صورت نمادین از ۱۲ نفر از آنها تجلیل شود.

پخش نماهنگ‌هایی از حضور محمدباقر قالی باف، شهردار تهران در کربلا از بخش های این مراسم بود. این در حالی است که پیش از این، عکس های متعددی از حضور شهردار تهران در کربلا در رسانه های همسو با او منتشر شده بود.

نمونه ای از تصاویر تبلیغاتی حضور قالی باف در کربلا:

نظر شهردار تهران درباره این تصاویر چیست؟

نظر شهردار تهران درباره این تصاویر چیست؟

نظر شهردار تهران درباره این تصاویر چیست؟

نظر شهردار تهران درباره این

بهانه تجلیل قالی باف از خود، برنامه شهرداری برای خدمات رسانی به زائران در اربعین سال جاری در کربلا بود، که عملا با چندین تجلیل از شخص شهردار همراه شد.

این در حالی است که به گفته بسیاری از زائران ایرانی کربلا، آنها خدمات رسانی شهرداری تهران در ایام اربعین را هرگز احساس نکرده اند!

قالی باف از خودش تجلیل کرد! + تصاویر تبلیغاتی

قالی باف از خودش تجلیل کرد! + تصاویر تبلیغاتی
نصب سرویس بهداشتی در نزدیکی حرم حضرت سیدالشهدا(ع)  توسط شهرداری تهران – این سرویس های بهداشتی در یک کج سلیقگی آشکار رو به قبله نصب شده بود .

با این وجود، حضور شهردار تهران در کربلا در داخل کشور با حجم وسیعی تبلیغ شد و عکس های تشریفاتی قالی باف در ایام اربعین از احوالپرسی با کارکنان شهرداری تا آبکش کردن برنج با کت و شلوار(!) در حجم وسیعی در رسانه های همسو با شهرداری تبلیغ و توزیع شده بود.

وجهه تبلیغاتی این برنامه باعث شده بود تا رسانه های مختلف، با عبور از کنار آن، به نوعی آن را بایکوت خبری کنند. نکته قابل تامل دیگر اینکه، پشتیبانی این مراسم که در فرهنگسرای بهمن برگزار شد نیز به صورت مستقیم و غیرمستقیم به برخی اعضای ستاد انتخاباتی قالی باف در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ واگذار شده بود.

شهرداری تهران از خودش تجلیل کرد! +تصاویر تبلیغاتی
مجریان مراسم تجلیل از قالی باف – نفر اول سمت چپ رئیس ستاد مردمی شهر تهران قالی باف در انتخابات ریاست جمهوری و نفر دوم رئیس فعلی فرهنگسرای بهمن!
وی در زمان انتخابات ریاست جمهوری معاون پشتیبانی ستاد مردمی قالی باف در تهران بود .


شهرداری تهران از خودش تجلیل کرد! +تصاویر تبلیغاتی


شهرداری تهران از خودش تجلیل کرد! +تصاویر تبلیغاتی


 منبع: صراط