تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۴:۵۱
کد مطلب : 68080
آیت الله محسن حیدری :

قانون در مورد مهدی هاشمی مثل هر متهم دیگری اجرا شود/بعضی حرکت های سفیانی در داعش مشاهده می شود

آیت الله محسن حیدری در خصوص اینکه آیا داعش همان سفیانی است گفت:به صورت قطعی نمی توان گفت احتمال دارد البته بعضی حرکت های سفیانی ها در داعش مشاهده می شود مثل طرفداری از بنی امیه و ضدیت با اهل بیت که در داعش است و از نشانه های سفیانی است.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ، آیت الله محسن حیدری امام جمعه موقت اهواز در گفتگو با رهیاب  در خصوص عملکرد قوه قضائیه درباره پرونده مهدی هاشمی اظهار داشت:در جریان جزئیات پرونده وی نیستم اما به صورت کلی عدالت اسلامی اقتضا می کند که بدون در نظرداشتن  موقعیت خودش ، پدرش و خانواده اش قانون در مورد او مثل هر متهم دیگری اجرا شود.

وی ادامه داد:خلاف عدالت است که به پرونده انسان های ضعیف رسیدگی شود اما آدم هایی که پشتوانه سیاسی و مالی دارند کسی کار به کارشان نداشته باشد این کار با آرمان های جمهوری اسلامی سازگاری ندارد امیدواریم عدالت اسلامی در مورد این متهم وسایر متهمین آنطور که قانون اقتضا دارد پیاده شود.

امام جمعه موقت اهواز در خصوص حرف و حدیث ها مبنی بر مرگ پادشاه عربستان و ارتباط آن با ظهور گفت:در روایات آمده است که ملکی به نام عبدالله در حجاز می میرد و بعد از مرگ او مقدمات ظهور مهیا می شود اما اینکه این عبدالله که روایات از آن نام برده همین ملک عبدالله است که درحال مرگ است و یا مرده است فقط خدا می داند و به صورت قطعی نمی توانیم بگوییم این شخص همان مصداق روایت است.

آیت الله محسن حیدری در خصوص اینکه آیا داعش همان سفیانی است گفت:به صورت قطعی نمی توان گفت احتمال دارد البته بعضی حرکت های سفیانی در داعش مشاهده می شود مثل طرفداری از بنی امیه و ضدیت با اهل بیت که در داعش است و از نشانه های سفیانی است.

 منبع:  رهیاب