تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۵:۱۹
کد مطلب : 59126

قبح شکنی و بی اخلاقی زنان در نمایش”آوازخوان طاس”

“نمایش آوازخوان طاس” عنوان نمایشی است که در هفته گذشته در حالی که مردم ایران اسلامی سراسر عزادار سید و سالار شهیدان بودند و ایران در غم و اندوه ابا عبدالله الحسین(ع) بود به روی صحنه با مجوز رسمی در سالن استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایران رفت تا قبح شکنی و ترویج فرهنگ غربی را گسترش دهد.

قبح شکنی و بی اخلاقی زنان در نمایش"آوازخوان طاس"

به گزارش  عصر آبادان ، به نقل از انقلاب نیوز ؛”نمایش آوازخوان طاس” در حالی هفته گذشته به روی صحنه سالن استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایران رفت که مردم ایران با حضور میلیونی خودشان در مسیر راهپیمایان اربعین حسینی کوشیدند تا مراسم اربعین هرچه باشکوه تر از سالهای قبل برگزار شود اما متاسفانه در اثر کم توجهی مسئولان شاهد اجرای این نمایش با اجرای صحنه های ضد اخلاقی و قبح شکن بودیم.

نمایش آوازخوان طاس با نمایشنامه‌ای از اوژن یونسکو و به کارگردانی فرزاد دهنوی در سالن استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایرانبه روی صحنه رفته است که صحنه های متاسفانه غیر اخلاقی و ترویج فرهنگ غربی را رقم زده است و سعی کرده قبح شکنی کرده و به فرهنگ ایرانی و اسلامی هجمه وارد کند.
نمایش نامه “آوازخوان طاس” به خودی خود مشکل مغایرت فرهنگی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ما دارد و نباید اصلا به چنین نمایش نامه ای مجوز داد و با رقم خوردن صحنه های ضد اخلاقی و بی فرهنگی بازیگران در این نمایش سعی شده تا قبح شکنی شود .
رعایت نکردن مسائل اخلاقی و دوری از فرهنگ ایرانی و اسلامی و بی حرمتی نسبت به اخلاق و شرعیات دستآورد نمایش “آوازخوان طاس”بوده است .
رقص و آواز خوانی زنان بازیگر در غالب نمایش نامه هم از دیگر افتضاحات نمایش “آوازخوان طاس”بوده است .
رهبر معظم انقلاب امسال را “سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی “معین کرده اند اما در طول ماههای گذشته متاسفانه شاهد کم توجهی مسئولان به مقوله فرهنگ بوده ایم که بسیار جای نگرانی دارد ، چرا که اینقدر که به مسئله اقتصاد و رفع تحریم ها و مذاکرات اهمیت داده میشود به مسئله مهم فرهنگ اهمیت داده نمیشود و مطالبات رهبری پیگیری و به اجرا گذاشته نمیشود.