تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۹:۵۳
کد مطلب : 88801

قتل دختر دانشجو توسط هم‌کلاسی‌اش

جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: قاتل پس از وقوع قتل و اعتراف به جرم خویش هم اکنون در اختیار دستگاه قضایی شهرستان روانسر قرار دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قتل دختر دانشجوی اصفهانی در شهرستان روانسر خبر داد و گفت: قاتل همکلاسی مقتول بوده و هر دو در یکی از دانشگاه های اصفهان تحصیل می کرده اند.سرهنگ کیومرث عزیزی اظهار داشت: این اتفاق چند روز پیش رخ داده و قاتل که اهل یکی از شهرهای استان کرمانشاه است به مقتول که دختری اهل اصفهان بوده، وعده ازدواج می‌دهد.

وی ادامه داد:طبق اظهارات قاتل، پس از اینکه این دختر و پسر در شهرستان روانسر با یکدیگر ملاقات می کنند، دختر دانشجو از وی می خواهد که او را به خانواده اش معرفی و اقدامات لازم برای انجام ازدواج را انجام دهد.

سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: پس از این درخواست دختر دانشجو و عدم پذیرش آن از سوی پسر همکلاسی اش، بین آنان مشاجره رخ می دهد که در نهایت منجر به درگیری شده و پسر دانشجو همکلاسی خود را خفه و سپس در جنگل های شهر شاهو خاک می کند.

جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: قاتل پس از وقوع قتل و اعتراف به جرم خویش هم اکنون در اختیار دستگاه قضایی شهرستان روانسر قرار دارد.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد یادآور شد: این دختر و پسر به ترتیب ۲۴ و ۲۵ ساله هستند.

سرهنگ عزیزی در پایان اظهار کرد: جسد دختر دانشجو کشف و تحویل خانواده اش شده است.

شهرستان روانسر در دامنه کوه شاهو و در شمال غربی شهر کرمانشاه واقع شده است.

منبع: ایرنا