تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۶:۲۶
کد مطلب : 57647

قتل زن آمریکایی توسط زن نقابدار +تصاویر

یک زن آمریکایی در ابوظبی امارات هدف حمله یک مهاجم که لباس سنتی بر تن داشت قرار گرفت و کشته شد.

در پی کشته شدن یک معلم زن آمریکایی در ابوظبی به دست یک زن نقاب دار، مسئله پوشیدن نقاب در امارات جنجال برانگیز شده است.

جنایت کشته شدن یک معلم آمریکایی در ابوظبی به دست یک زن نقاب دار باعث شد مسئله پنهان شدن جنایتکاران در لباس زنان نقاب دار جنجالی شود.

زن آمریکایی ۳۷ که نامش اعلام نشده روز دوشنبه هدف حمله یک مهاجم که لباس سنتی – شامل ردای سیاه، برقع و دستکش که زنان محلی استفاده می‌کنند – بر تن داشت قرار گرفت.

این حمله در یک مرکز خرید در ابوظبی رخ داد و معلم آمریکایی با ضربات چاقو به قتل رسید.

رئیس اداره تحقیقات جنایی پلیس ابوظبی با بیان اینکه مهاجم فرار کرده است، گفت: نیروهای پلیس در حال تحقیق درباره انگیزه‌های حمله و همینطور جنسیت او هستند.

سرهنگ رشید بورشید با بیان اینکه پیش از حمله، ظاهراً مشاجره‌ای بین قربانی و مهاجم در گرفته بود گفت که از هیچ تلاشی برای پرده برداشتن از این جنایت و دستگیری عامل آن فروگذار نخواهد شد.

زنان، مردان و گروه‌های تروریستی به لباس زنان نقاب دار متوسل می‌شوند تا پنهان شوند و جنایت‌هایی اعم از قتل و اقدامات تروریستی مرتکب شوند در حالی که این اقدامات با ارزش‌ها و اصول دین اسلام مغایرت دارد.

گفتنی است یکی از عوامل انفجار سه هتل در سال ۲۰۰۵ در اردن یک زن نقاب دار بود. تشکیلات القاعده قبل از حادثه اردن نیز از زنان نقاب دار در عراق، داغستان و افغانستان برای انجام دادن انفجار‌ها استفاده کرده بود.

در همین حال، تروریست‌های چچن به گروه بیوه‌های سیاه پوش متوسل شد تا اقدامات خونین انجام دهد. از سوی دیگر، تشکیلات داعش اکنون از زنان نقاب دار برای اجرای عملیات انتحاری استفاده می‌کند.

منبع: ابنا