تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۱:۱۳
کد مطلب : 65003

قتل کودک باماشین لباسشویی+عکس

پسر ۴ساله بعد از این که پدر شیطانی‌اش به روز او را در داخل ماشین لباسشویی انداخت و آن را روشن کرد، پس از تحمل جراحات بسیار وحشتناک جان خود را از دست داد.

پدر ۲۸ساله بعد از پرتاب کودکش در ماشین لباسشویی و روشن کردن آن با سرعت بالا، به قتل پسرش محکوم شد.

“کودا بلاکر” پسر ۴ساله در چرخش پر فشار و سرعت بالای ماشین لباسشویی دچار جراحات سنگین و دردناکی شد.

پدر جنایتکار “جوزف” ۲۸ساله با آمبولانس تماس گرفت و به آن‌ها گزارش داد که پسرش بی هوش است، وقتی که پزشکان آمبولانس به محل رسیدند، آن‌ها کودک ۴ساله را که کمی قبل از رسیدن آن‌ها مرده بود، پیدا کردند، پلیس پدر شیطانی را همان جا در صحنه به اتهام قتل در شهر تگزاس آمریکا دستگیر کرد.

مأمور پلیس، “جو هارن” می‌گوید: همه ما می‌دانیم که یک ماشین لباسشویی چگونه عمل می‌کند. حال شما تصور این را بکنید که به جای مقداری لباس یک کودک در ماشین لباسشویی گرفتار باشد.

او افزود: “‌درب ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک قفل نشده است، کسی که از قضا پدر کودک است و ماشین را قفل کرده و دکمه روشن شدن آن را فشار داده است.چطور آن مرد توانسته است این کار را با کودکش انجام دهد، چطور توانست در ماشین لباسشویی را قفل کند، او پدر نیست تنها یک شیطان است که به تماشای زجر مرگبار فرزندش نشسته است.

دلیل مرگ کودک خردسال ۴ساله هنوز در حال بازرسی است که آیا قبل از انداختن کودک در ماشین لباسشویی او دچار جراحات دیگری بوده یا تنها به دلیل جراحات ناشی از ماشین لباسشویی است.

“جوزف بلاکر”، این پدر خبیث به خاطر اتهام  قتل کودکش هنوز در حال دادگاهی است، حکم مدت زمان زندانی شدن او هنوز مشخص نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران