تاریخ انتشار خبر: ۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۵۶:۴۴
کد مطلب : 19271
گزارش /

قراردادهای ترکمنچای در روزنامه ایران/ کمباین دولت در روزنامه دولتی ایران

پس از اخراج تعدادی از نیروهای روزنامه ایران، این‌بار قراردادهای خبرنگاران این روزنامه تماماً لغو شده و قراردادهای ۳ماهه که کارمندان روزنامه از آن به ترکمانچای تعبیر می کنند با برخی از آنها بسته شد.

عصر آبادان – به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، چندی پیش روزنامه ایران هم در ادامه روند عزل نیروهای دولت گذشته توسط دولت تدبیر و امید، شروع به تعدیل نیرو در این روزنامه کرد.

در ادامه این روند اخیرا طی نامه ای به همه نیروهای این روزنامه اعلام شده است که تمام قراردادهای قبلی نیروهای این روزنامه لغو شده و از این به بعد تنها با نیروهایی که مسئولین روزنامه صلاح بدانند به صورت ۳ماهه قرارداد بسته می شود.

 

قراردادهای ترکمنچای در روزنامه ایران/ کمباین دولت در روزنامه دولتی ایران

همچنین کلیه جایگاه های سازمانی نیروهای این روزنامه از آنها گرفته شده و بر اساس صلاحدید مسئولین جدید روزنامه درباره میزان دستمزد افراد تصمیم گیری می شود.

پیش از این نیز تعداد ۲۰۰ نفر از نیروهای این روزنامه عزل و تعدادی از خبرنگاران آنها اخراج شده بودند؛ این درحالی است که اخبار حاکی از بودجه تخصیص یافته ۷میلیاردی به این روزنامه است.

سند قبلی روزنامه ایران را در اینجا بخوانید.

اما نکته قابل توجه این است که بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید برخی محکومین و متهمین فتنه ۸۸ به جمع خبرنگاران روزنامه ایران که ارگان رسمی دولت است پیوسته‌اند و شنیده شده که تعدادی دیگر از این افراد نیز در حال اضافه شدن به موسسه ایران برای همکاری با دولت هستند.

این نامه در زیر آمده است:

 

انتهای پیام