تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۱:۰۰
کد مطلب : 23153
واکنش منطقه آزاد اروند به افشاگری عصر/

قراردادهای جدید پس گرفته شد / کمیته انسانی برای معرفی نیروها فعال می شود

مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند قراردادهای جدید با نیروهای تعاونی را از آنها پس گرفتند.

به گزارش عصر آبادان پس از انتشار مطلبی در این پایگاه خبری با عنوان ”  فرصتی که سازمان منطقه آزاد تبدیل به تهدید کرد / رانت خانوادگی صدای کارکنان را در آورد  ”  مدیران این سازمان تمامی قراردادهای مذکور را جمع آوری کرده و تبدیل وضعیت کارکنانی که در فهرست قرار گرفته بودند را به حالت تعلیق در آورد.

ar-az-free

گفته می شود مدیرعامل پس از اطلاع از موضوع اعتراض پرسنل قرار است کمیته منابع انسانی را برای این مهم فعال کند تا مراحل تبدیل وضعیت نیروها با روند قانونی صورت پذیرد.

این خبر موجی از خوشحالی را در میان سایر نیروهای شرکت های تعاونی به وجود آورد. آنها طی این چند روز  از نفوذ اصحاب قدرت در معرفی افراد جهت تبدیل وضعیت گلایه مند بودند.

اگرچه  تجدید نظر مدیریت منطقه آزاد و شخص زمانی در این خصوص جای تقدیر دارد اما امیدواریم نهادهای ناظر مانند حراست و بازرسی که از تیزبین ترین و مومن ترین افراد هر سازمانی هستند ، با بهره گیری از اهرم های قانونی نگذارند عده ای از موقعیت خود برای امورات شخصی و خانوادگی سوء استفاده کنند.

 1. خرمشهری می‌گه:

  سلام
  هنوز هم معلوم نیست که قراردادها رو پس گرفتن به طور کامل یا نه. میگن بعضی ها هنوز پس ندادن. چرا چند نفر که کمتر دو سه ماهه وارد سازمان شدند باید قرارداد مستقیم بشن در حالی که باسابقه تر و مستحق تر از اونا وجود داره…..

 2. ناشناس می‌گه:

  مسوولین منطقه ازاد چی میخان جواب خداروبدن

 3. م . ح می‌گه:

  من خواهش دارم برید از اون پرسنلی که میان و این مطالب رو در اختیار شما میذارن روند استخدام و پیشرفتشون رو بپرسید و اینکه چند نفر از دوستان و فامیلاشون رو جذب سازمان کردند بعد بگید رانت خانوادگی…

 4. بچه تعاونی سه می‌گه:

  ما کار نداریم که این وسط یه عده ای الکی نفع بردن مهم این بود یه فرصتی بود که یه تعداد از بچه ها که از سالهای ۸۴ .۸۵.۸۶.و…تا الان به دلایل مختلف برون سپار مونده بودند داشتند قرار دادی میشدند و امیدی بود برای سایرین که متاسفانه به دلیل تند روی یه عده ای لغو شد حالا دوباره باید سالها منتظر ماند که دوباره فرجی به .ای کاش دوستان تیز بین این چیزهارو درک میکردند و شما

  • مهربون می‌گه:

   سلام
   در جواب @بچه تعاونی سه@ باید گفت که شما یا خوابی یا خودتو زدی به خواب یا شاید هم چون ذینفع هستی اینجوری داری حرف میزنی. چندتا سوال دارم . آیا این که یک دفعه چند تا مسول تصمیم به تبدیل قرارداد میشن جای سوال و پیش نمیاره ؟؟؟ آیا بدون درنظر گرفتن مدرک تحصیلی و شایستگی برای همه افراد جای سوال نیست برای شما؟؟ آیا نشتن فقط برخی از مسوولین منطقه آزاد دور هم و در نبود برخی دیگر از مسئولین و تصمیم گیری کردن ،جای سوال نیست برای شما؟؟؟ آیا اینکه افرادی با سابقه بسیار بسیار کم تبدیل وضعیت میشوند ، برای شما جای سوال نیست؟؟؟ به نظر شما این نوع سلیقگی تصمیم گیری را فتح باب میدانید ؟؟؟ به نظرم باید عمیق تر به مسئله نگاه کرد .

   • بچه تعاونی سه می‌گه:

    دوست مهربون نه کسی خوابه نه ذینفع .مگر تا قبل از این روند چیز دیگه بوده.شما که بیداری بفرما نحوه جذب ۳۰ نفر نیروی مازاد به چه صورت بوده؟یا اینکه هر کی از راه میرسید قرار داد میشد؟حالا تبدیل وضعیت برون سپار براتون جالب شده؟قبل از اینم این داستانا بوده اما الان یه سایت مثل عصر آبادان اومده حالا به چه دلیل این مطالب رو عمومی کرده و همه دلسوز بچه ها شدن.خیلی از این بچه ها شایسته مسئولیت هستند ولی بخاطر کم لطفی موندن اون موقع کجا بودن دلسوزان و چرا کاری نکردن؟حالا عمیق به مسئله نگاه کنید . مدیران بعدی میان نفرات خودشون رو میارن قرار داد میشن اونوقت عصر آبادان و غیره هم بیان تیتر بزنن فایده نداره و بچه های قدیمی مثل سالهای قبل همچنان باید بدوند.حالا شما بپردازید به مسائل مورد نظر خودتون و دلیل و برهان بیارید

 5. کارمند می‌گه:

  با سلام
  متاسفانه کمیته منابع انسانی سازمان نیز متشکل از همین اقرادی است که نام بردید و هیچ گونه کنترل داخلی از واحدهای دیگر بر آن نمی باشد. و احتمالاً اینبار با اسم کمیته همان موارد فوق دوباره تایید شوند.
  بهترین کار تغییر اعضاء کمیته و ایجاد کنترل داخلی از طریق دخیل کردند سایر مدیریتهای ذیصلاح سازمان می باشد.

 6. بچه تعاونی دو می‌گه:

  اقای عصر آبادان شما مشکلتون قرارداد نیست مشکلتون پولی هست که گرفتید در مورد آقای زمانی بدگویی کنید

 7. بچه ه تعاونی می‌گه:

  در زمان مدیریت اقای پرهیز کار ۷۰ نغر غیر بومی قرار داد رسمی امضا
  کردن چرا کسی صداش در نیومد افرین خوش غیرت ها ابادان زورشون به غیر بومی نمیرسن

 8. سلامی می‌گه:

  با سلام. ممنون از آگاه سازی خوب و دقیقتون. حالا مطمئن هستید که قراردادها رو پس گرفتن؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. ناشناس می‌گه:

  عصرابادان
  زیادخوش بین نباش هرکس ادم خودش داره
  فقط شماحق ببین وبنویس