تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۵:۰۳
کد مطلب : 22585
حمله سرمربی استقلال به تماشاگران ناراضی/

قلعه‌نویی:حق ندارید بازیکنان مرا بی غیرت صدا بزنید!

امیر قلعه نویی در نخستین اظهارنظرش پس از شکست برابر نفت تهران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش اتهام بی تعصبی به آنها را رد کرد و تاکید کرد بازیکنان استقلال اصیل هستند و نماد غیرت به شمار می‌روند لذا کسی نباید آنها را بی غیرت بخواند.

امیر قلعه‌نویی پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت:‌ بازی با الجزیره آخرین شانس ماست هرچند که برای این دیدار اکبرپور و عمران‌زاده را هم نداریم.
وی در مورد نتایج این فصل استقلال گفت: جدایی چند بازیکن در اواسط فصل در نتایجی که رقم خورد بی‌تأثیر نبود البته ما بیشترین لطمه را از ۴ بازیکن یعنی بیک زاده، جمشیدیان، تیموریان و حیدری خوردیم که در این فصل در حد و اندازه‌های خود نبودند در غیر این صورت باز هم بهتر نتیجه می‌گرفتیم، البته بدشانس هم بودیم و اگر یک توپ روی دروازه ما می‌آمد، همان یک توپ هم گل می‌شد.
قلعه‌نویی گفت: این نتایج خواست خداست و کاری هم نمی‌توان کرد. چطور وقتی می‌بریم می گوییم خدا را شاکریم؛ الان هم با خواست خدا نمی‌توان مقابله کرد.
وی با گلایه از تماشاگران استقلال گفت: بازیکنان استقلال بی‌غیرت نیستند. آنها می جنگند، دعوا می‌کنند و سرشان را جلوی توپ می‌گذارند. اگر بازی‌ها را می‌بردیم آن وقت باغیرت می‌شدند؟
سرمربی استقلال در مورد حمایتش از تصمیم فتح الله زاده مبنی بر کسر ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان گفت: این تصمیم مدیریتی است و در ایتالیا هم این کار انجام شد. در هر حال بازیکن پول گرفته و این شکست‌ها به مدیرعامل هم فشار می‌‌‌آورد. شکست برای مدیرعامل و سرمربی است و برد برای بازیکنان. در هر صورت استقلال هم چند بازی است که نتیجه نگرفته و مدیرعامل هم حق دارد.
وی افزود: اتفاقا بازیکنان استقلال اصل غیرت هستند و اگر هم ایرادی باشد خودم به آنها در رختکن می‌گویم. حنیف و صادقی در بازی برابر ملوان مشکل داشتند و با این حال برای بازی اعلام آمادگی کردند در حالی که شاید عضله پشت پای صادقی پاره می‌شد و این جوان حتی جام جهانی را هم از دست می‌داد. پس تماشاگران بدانند اینها بی غیرت نیستند و اتفاقا اصل غیرت هستند چون با همه وجود بازی می‌کنند. چطور آن زمان که در صدر جدول بودیم با غیرت بودیم؟