تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۷:۰۴
کد مطلب : 50499
برنامه حامیان صادق شیرازی در محرم

قمه زنی در ملاعام برای وهن در مذهب و اعلام رسمی مخالفت با نظام!

این گروهک برنامه ویژه ای برای محرم الحرام امسال دارد. حامیان این جریان در شبکه های اجتماعی و سایت های مربوط به خود اعلام کرده اند که قصد دارند در محرم امسال به صورت علنی اقدام به قمه زنی و زنجیرزنی کنند.

قمه زنی در ملاعام برای وهن در مذهب و اعلام رسمی مخالفت با نظام!

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا صادق شیرازی معروف به آخوند انگلیسی که رهبری جریان انحرافی خاص را بر عهده دارد علاوه بر رفتارو مواضع تند نسبت به انقلاب با فتوایای انحرافی باعث مخدوش شدن چهره شیعیان در جهان و اختلاف شیعه و سنی شده است.

حالا شنیده می‌شود که در جدیدترین اقدام، این گروهک برنامه ویژه ای برای محرم الحرام امسال دارد. حامیان این جریان در شبکه های اجتماعی و سایت های مربوط به خود اعلام کرده اند که قصد دارند در محرم امسال به صورت علنی اقدام به قمه زنی و زنجیرزنی کنند.

از دیگر اقدامات ضد دینی و مذهبی برخی افراطیون در فضای ماهواره، می توان به تأسیس چند شبکه فارسی-عربی زبان با نام های شبکه جهانی امام حسین، مرجعیت ، فدک و سلام اشاره کرد که در ایام محرم با تبلیغ شنیع ترین مسائل با عنوان شعائر حسینی ، باعث وحشت مردم دنیا از شیعیان شده اند. شبکه هایی که با پنهان شدن در ظاهر دینی سعی میکنندجلوه های واقعی شیعی بودن را به صورت کاملا وارونه در قالب مناظره و مباحثه و اخبار نشان دهد.