تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۳:۴۴
کد مطلب : 53866

قهر کردن های مداوم زن جوان، بلای جانش شد

از چند ماه قبل با همسرم به دلیل برخی مسائل خانوادگی اختلاف پیدا کردم که در این مدت چند بار قهر کرد.

به نقل از خراسان، مرد ۴۰ساله ای که در سال ۹۱ همسرش را در اطراف میدان سعدآباد مشهد کشته و جسد او را دفن کرده بود، در آخرین دفاعیات خود در حالی ارتکاب جنایت را انکار کرد که در بازسازی صحنه حادثه، جزئیات قتل همسرش را در حضور مقام قضایی تشریح کرده بود.  بیست و هشتم آبان سال ۹۱ اعضای خانواده ای در مشهد از مفقود شدن زن ۳۹ساله ای خبر دادند تا این که مدتی بعد، کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در پیگیری این پرونده به همسر زن جوان مظنون شدند و این مرد به دستور قاضی شعبه ۸۰۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، بازداشت شد.

 

کارآگاهان در ادامه تحقیقات به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد، مرد ۴۰ساله قطعه زمینی در منطقه جاغرق مشهد دارد، بنابراین زمین مذکور بررسی شد و در همین حال خاک های نرم زیر تانکر آب داخل زمین توجه کارآگاهان را به خود جلب کرد. با کندن بخشی از خاک، ناگهان جسد زن جوان نمایان شد و بدین ترتیب، همسر وی به اتهام ارتکاب قتل عمدی مورد بازجویی قرار گرفت.

 

او در برابر دوربین قوه قضاییه به تشریح جزئیات قتل همسرش پرداخت و گفت: از چند ماه قبل با همسرم به دلیل برخی مسائل خانوادگی اختلاف پیدا کردم که در این مدت چند بار قهر کرد و تمایلی به ادامه زندگی با من نداشت تا این که یک روز صبح سوار خودروی رونیز شدم و در اطراف منزل مادرش در اطراف میدان سعدآباد کمین کردم. می دانستم که او ساعت ۷صبح از منزل بیرون می آید تا به سر کارش برود. آن روز وقتی از منزل خارج شد، او را صدا کردم تا کمی با هم صحبت کنیم. همین طور که بی هدف در خیابان های فرعی حرکت می کردم از او خواستم سر زندگی اش باز گردد ولی او گفت دیگر حاضر نیست با من زندگی کند. من هم که عصبانی شده بودم، در جای خلوتی خودرو را متوقف کردم و با فشار دادن گلویش او را خفه کردم سپس جسد را به منطقه جاغرق بردم و در زمینی که اطراف آن محصور بود، دفن کردم.

 

پس از اعترافات صریح متهم، فرد دیگری نیز در این پرونده دستگیر شد چرا که متهم مدعی بود آن مرد موجب متلاشی شدن زندگی اش شده است. این گزارش حاکی است، با وجود آن که متهم این پرونده جنایی در همه مراحل رسیدگی قضایی به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفته و جزئیات جنایت را نیز در حضور مقام قضایی بازسازی کرده بود، اما در آخرین دفاعیات خود، ارتکاب قتل را انکار کرد و در حضور قاضی سبحانی (قاضی شعبه ۸۰۲ مجتمع قضایی شهیدقدوسی) مدعی شد که او همسرش را نکشته است. در عین حال با توجه به اسناد و مدارک محکمه پسند و محتویات پرونده و همچنین اعترافات صریح وی در مراحل بازجویی، مقام قضایی قرار مجرمیت وی را صادر کرد. بنابراین گزارش، همچنین کیفرخواست این پرونده از سوی نماینده دادستان به اتهام ارتکاب قتل عمدی زن مسلمان صادر شده است و متهم به زودی پای میز محاکمه خواهد نشست.