تاریخ انتشار خبر: ۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۸:۲۰
کد مطلب : 26969

قیمت “آهن و فولاد” گران شد

رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن و فولاد با بیان اینکه در بازار قیمت آهن و فولاد نسبت به هفته گذشته ۳۰ تا ۴۰ تومان افزایش پیدا کرده است،گفت:به نظر می‌رسد با افزایش قیمت گازوئیل کرایه حمل آهن و فولاد افزایش پیدا کند.

به گزارش   دانا، محمد آزاد با اشاره به اینکه قیمت کرایه حمل آهن پیش از افزایش قیمت حامل‌های انرژی و از نیمه دوم اسفند ماه با افزایش قابل توجهی روبه رو شده است، اظهار داشت: به عنوان نمونه کرایه حمل آهن از اصفهان به تهران با رشد ۴۰۰ هزار تومان از ۷۲۰ هزار تومان به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.
وی با بیان اینکه در بازار، قیمت آهن و فولاد نسبت به هفته گذشته ۳۰ تا ۴۰ تومان افزایش پیدا کرده است، افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ تومان مورد معامله قرار می‌گیرد البته قیمت تیر آهن هم مشابه قیمت میلگرد به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن و فولاد با اشاره به اینکه در ابتدای امسال به واسطه ۲ درصد مالیات بر ارزش افزوده قیمت آهن اندکی افزایش پیدا کرده بود، گفت: به نظر می‌رسد با افزایش قیمت گازوئیل کرایه حمل آهن و فولاد افزایش پیدا کند که این امر در قیمت این محصولات نیز تأثیر می گذارد.

انتهای پیام/