تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۹:۰۳
کد مطلب : 64765
شريف حسينی:

کارهای بر زمین مانده در خوزستان زیاد است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در این مقطع از زمان کارهای بر زمین مانده در خوزستان زیاد است و مدیران باید برای رفع مشکلات تلاش کنند.

 

به گزارش عصر آبادان ؛  سید شریف حسینی شامگاه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد: متاسفانه در این مقطع خاص از زمان کار های بر زمین مانده در خوزستان بسیار زیاد است.

وی با بیان اینکه انتظار مردم استان نسبت به بهبود وضعیت راه بسیار زیاد است، افزود: مردم خوزستان خواهان تغییر جدی در مقوله راه  هستند. در صورتی که مدیران استانی به اعتبارات دولتی اتکا کنند تا صد سال دیگر نیز وضعیت موجود تغییر نخواهد کرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس افزود: وضعیت راه های استان نباید به گونه ای باشد که ساکنین سایر استانها از روی وضعیت نامطلوب راه ها بدانند که وارد محدوده خوزستان شده اند.

آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری نیز با حضور در این جلسه عنوان کرد: شهر های حاشیه نشین در استان خوزستان بر اساس قواعد و اصول احداث نشده اند و ما در این زمان نیازمند ساماندهی این وضعیت هستیم.

نصرالله دهقان مدیرکل پیشین اداره راه و شهرسازی خوزستان نیز ضمن قدردانی از کلیه مسئولان و مقامات استانی عنوان کرد: به دلیل ادغام دو اداره بزرگ راه و مسکن، فعالیت در این زمنیه بسیار سخت خواهد بود.شرایط پولی منطقه در حال بهبود است امیدواریم این مسئله در بخش راه و مسکن استان تاثیراث مثبتی بر جای بگذارد.

منوچهر رحمانی مدیر کل جدید راه و شهرسازی نیز عنوان کرد: مدیریت این اداره و شورای هماهنگی راه های استان فعالیت بسیار سخت است و نگرانی من در این خصوص از روی ترس نیست بلکه من معتقد هستم باید در این زمینه با بهره گیری از تجهیزات و دانش انسانی فعالیت و کار بسیاری صورت داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سالن برگزاری این مراسم مملو از جمعیت بود به گونه ای که یک سوم افراد دعوت شده به صورت ایستاده مراسم را نظاره گر بوند.

در این مراسم سید شکر خدا موسوی و سید شریف حسینی نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان، سادات ابراهیم نماینده مردم شوشتر و گتوند، درویش پور نماینه ایذه، جواد سعدون زاده نماینده آبادان و صالحی نسب نماینده دشت آزادگان در مجلس حضور داشتند.

معاون عمرانی استانداری خوزستان در بخشی از سخنان خود خواستار جدایی دو اداره مسکن و شهرسازی و راه و ترابری در استان خوزستان شد.

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز در بخش از سخنان خود که با تشویق پی در پی حضار مواجه شد، گفت: در صورتی که این دست زدن ها ادامه داشته باشد من احساساتی می شوم و حرف های می گویم که عواقب خوبی ندارد.

در این مراسم کلیپی از محل زندگی و خانه پدری نصر الله دهقان پخش شد که وی در این خصوص گفت: من از جریان پخش این کلیپ اطلاع نداشتم و راضی به پخش آن نبودم. همه سرمایه زندگی من پدر و مادرم هستند و یکی از افتخارات من این است که پدرم ۴۰ سال موذن مسجد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: تنها گله و ناراحتی من در این سالها این بود که در زمانی که زمزمه های رفتن مدیر کل سابق اداره مطرح شده عده ای از افراد این تصور را به وجود آوردند که من می خواهم جای منوچهر رحمانی را بگیرم. در صورتی که این مسئله صحت ندارد.

 

منبع: مهر