تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۵:۵۹
کد مطلب : 47221
فرماندار ویژه آبادان خواستار شد

لزوم اقدام جدی مسئولان آبادان برای اجرای پروژه‌های نیمه‌کاره گازرسانی

فرماندار ویژه آبادان خواهان اقدام جدی مسئولان امر برای اجرای پروژه‌های گازرسانی بر زمین مانده در شهرستان شد.

 
 

 

خبرگزاری فارس: لزوم اقدام جدی مسئولان آبادان برای اجرای پروژه‌های نیمه‌کاره گازرسانی
    •  
 

به گزارش  عصر آبادان، عزیزالله شهبازی صبح امروز در جلسه هماهنگی بررسی روند اجرای طرح گازرسانی به شهرستان آبادان، مشکلات احتمالی، ارائه راهکارهای رفع مشکلات و سرعت بخشی بر روند انجام کارها اظهار کرد: چندین سال است که پروژه‌های گازرسانی در آبادان به حالت کما رفته‌اند که از این دست پروژه‌ها در نقاط مختلف شهری و روستایی کم نداریم.

وی با بیان اینکه مسئولان استان، عدم همکاری مسئولان محلی را به عنوان دلیل تعویق در انجام کارهایشان مطرح می‌کنند عنوان کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده قرار شد تا پروژه‌ها هر چه سریع‌تر در آبادان آغاز شوند تا این شهر از حیث گازرسانی به یک منطقه سبز تبدیل شود.

فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه تمام شهرهای استان خوزستان از حیث گازرسانی به درجه سبز رسیده‌اند تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌های فراوان آبادان، متاسفانه پروژه‌های گازرسانی در این شهر همچنان بر روی زمین باقی مانده‌اند.

معاون استاندار خوزستان یادآور شد: به منظور رفع ناهماهنگی‌های بین بخشی، تدابیر لازم اتخاذ و مقرر شد تا شهرداری بلافاصله در خصوص صدور مجوزهای درخواستی از سوی شرکت گاز و از طریق کمیسیون حفاری اقدام کند.

شهبازی ادامه داد: همچنین مقرر شد تا پیمانکاران شرکت گاز با حضور در آبادان، عملیات گازرسانی به مناطقی همچون سلیچ شرقی و غربی، فیه و بریم را آغاز کنند و هر چه سریع‌تر به اتمام برسانند.

وی گفت: مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان قول داد تا در صورت صدور مجوزهای لازم تا پایان امسال آبادان را از حیث برخورداری از شبکه گازرسانی به درجه سبز برساند.

فرماندار ویژه آبادان با مثبت ارزیابی کردن نتیجه این نشست که با حضور مدیرعامل شرکت گاز خوزستان، نمایندگان مردم آبادان در مجلس، امام جمعه و دستگاه‌های مرتبط همچون شهرداری، آبفا و شورای شهر برگزار شد افزود: هماهنگی‌های لازم بین بخشی صورت گرفت و امید می‌رود تا این بار به زمین مانده در شهرستان آبادان هر چه سریع‌تر توسط دستگاه مربوطه از زمین برداشته شود و مردم از این نعمت بیش از گذشته بهره‌مند شوند.

 منبع: فارس