تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۴:۴۶
کد مطلب : 77436
نایب رئیس اتاق اصناف آبادان خواستار شد

لزوم جمع‌آوری خودروهای بساطی کنار خیابان‌های آبادان توسط پلیس راهور

نایب رئیس اتاق اصناف آبادان خواستار اقدام پلیس راهور در جهت جمع‌آوری خودروهای عبوری سایر شهرها که در حاشیه خیابان‌های شهر بساط می‌کنند، شد.

 

به گزارش  عصر آبادان، احمد زندی ظهر امروز در آیین گشایش بازار شب اجناس ته لنجی و پوشاک این شهر، با غیرقانونی خواندن اقدام این افراد برای فروش اجناس خود به ویژه موارد غذایی در حاشیه خیابان‌ها، اظهار کرد: عرضه مواد غذایی به این شیوه که مواد در معرض گرد و خاک ناشی از تردد خودروها و رو باز ماندن اجناس قرار می‌گیرند، غیربهداشتی و مشکل‌آفرین است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تمام تلاش‌های صورت گرفته در راستای احداث بازار شب اجناس ته لنجی و پوشاک افزود: امروز شاهد به ثمر رسیدن تلاش بخش‌های مختلف به ویژه شهرداری در جهت ساماندهی دستفروشان خیابان امام هستیم.

نایب رئیس اتاق اصناف آبادان تصریح کرد: در این بازار تمام مسائل اعم از تامین امنیت، کپسول‌های اطفای حریق و سایر موارد فراهم شده است، به زودی در جهت بیمه آتش‌سوزی این بازار اقدام می‌شود.

وی در پایان، با بیان اینکه وظیفه دولت، تهیه نقشه راه و ارائه شیوه کسب و کار برای مردم است، از آمادگی واحد متبوعه خود در جهت کمک به بخش خصوصی برای ایجاد بازارچه‌های مشابه خبر داد.

منبع: فارس